İl Spor Dalı Temsilcileri

EDİRNE İLİ FEDERASYON İL SPOR DALI TEMSİLCİLERİ İLETİŞİM BİLGİLERİ
FEDERASYON İL TEMSİLCİSİ TELEFON MAİL
Atletizm Memduh ÖRUŞ 0 (533) 370 70 22 orusmemduh@gmail.com
Atıcılık ve Avcılık Halit Orhon ARAS 0 (542) 321 26 69 halitorhon@gmail.com
Badminton
Basketbol Gökhan BİLGİN 0 (532) 294 72 10 gokbil22@yandex.com
Bedensel Engelliler Spor Medeni KUNTEL 0 (533) 493 58 78 kuntelm5@gmail.com
Bilardo Selçuk ATMACA 0 (505) 278 32 48
Binicilik Uğur KIRKUVA 0 (530) 831 20 91 u.kirkuva@gmail.com
Bisiklet Utku ZORLUTUNA 0 (546) 741 05 39 utkuzrltn@mynet.com
Bocce, Bowling ve Dart Yurdaer VARDAR 0 (506) 447 22 94 yurdaervardar@gmail.com
Boks
Briç Turgay TAŞKIN 0 (535) 350 39 50 cankusturgay@gmail.com
Cimnastik Semcen DEMİRCAN 0 (505) 775 44 28 semcendemircan@hormail.com
Curling
Dans Sporları Barış ÇAPKUR 0 (538) 327 28 67 barisjackson@hotmail.com
Dağcılık Sebahattin AKDAĞ 0 (505) 791 36 26
E-Spor Abdulkerim SARIBAŞOĞLU 0 (555) 607 72 50 akerimsaribasoglu@gmail.com
Eskrim İskender BERRAK 0 (532) 267 71 92 iberrak@gmail.com
Futbol Yavuz ÇİROZ 0 (532) 456 95 54
Geleneksel Spor Dalları Zülal ÖNLER GÜLBAHAR 0 (506) 635 70 44 zulalonler_89@hotmail.com
Gelişmekte Olan Spor Branşları
Golf Oğuz Kaan ACAR 0 (532) 609 34 66 oğuzkaanacar@hotmail.com
Görme Engelliler Spor Mustafa KURU 0 (506) 955 88 46 mustafakuru.sgm@gmail.com
Güreş Hasan KUL 0 (531) 401 30 03
Halk Oyunları Semih ENGİN 0 (552) 792 90 43 enginsemih107@hotmail.com
Halter
Hava Sporları Serhat ÜRETMEN 0 (505) 260 44 32 suretmen71@gmail.com
Hentbol Coşkun DOĞAN 0 (533) 654 72 25 coskundogan2002@yahoo.de
Herkes İçin Spor
Hokey Memduh ÖRUŞ 0 (533) 370 70 22 orusmemduh@gmail.com
Judo Şengül DEMİRAL 0 (538) 214 93 43 senguldemiral22@hotmail.com
Kano Mustafa ÇELİK 0 (543) 714 08 33
Karate Ferda ULE 0 (532) 475 82 40
Kayak
Kaykay
Kick Boks Süleyman KAÇAN 0 (542) 474 20 89 suleymankacan@hotmail.com
Kürek Serkan ALTINDİŞ 0 (532) 667 86 06 serkan.altindis@hotmail.com
Masa Tenisi Pakize UZ 0 (538) 407 70 17 uzpakize@gmail.com
Modern Pentatlon Nihal SAMANKATİBİ 0 (535) 432 90 57 samankatibinihal@gmail.com
Motosiklet Cüneyt İNANÇ 0 (505) 726 97 24 cuneytinanç@hotmail.com
Muay Thai Ahmet YILDIRIM 0 (544) 546 32 88 edirne-akademi@hotmail.com
Okçuluk Hakan SUGETİREN 0 (543) 421 13 13 hakansu22@hotmail.com
Oryantiring Yusuf AVCI 0 (505) 950 16 85 avciyusuf80@hotmail.com
Otomobil Sporları Cengiz İNCELİ 0 (532) 206 50 44 cengizinceli@hotmail.com
Ragbi Fatih YAKIT 0 (533) 612 46 79 fatih_efe_22@mynet.com
Satranç Umut GÜNEY 0 (533) 607 62 86
Sualtı Sporları Özkan ARSU 0 (544) 663 37 62 ozkanarsu@gmail.com
Sutopu Kerem Göker KOÇAK 0 (507) 963 22 02 krmgoker@gmail.com
Taekwondo Kerim KAZAN 0 (533) 515 55 00 avkazan29@hotmail.com
Tenis Aşkın ARDA 0 (543) 875 71 60 ardatenis@gmail.com
Triatlon Canan ZEREN ÜSTEV 0 (539) 626 79 54 zerenust@gamil.com
Voleybol Engin Süleyman SİMOOĞLU 0 (539) 569 93 72 e.s.simooglu@gmail.com
Vücut Geliştirme ve Fitness Hasan Sedat KÖKSOY 0 (542) 372 82 92 sedatileplates@gamil.com
Wushu Kung-Fu Oğuzhan YALAMAN 0 (538) 692 43 74 oguzhan.yalaman@gmail.com
Yelken Erdoğan DEMİR 0 (535) 864 74 56 erdogandemir22@gmail.com
Yüzme
Özel Sporcular Spor Gürkan BİLGİN 0 (532) 012 34 22 ozilke22@gmail.com
İzcilik Abdullah ŞEREFLİ 0 (505) 380 20 02
İşitme Engelliler Spor
Okul Sporları Galip DURDABAK 0 (553) 600 40 09 galipdurdabak@gmail.com
Üniversite Sporları Burak İŞÇİMEN 0 (542) 407 40 68 burakiscimen@trakya.edu.tr