Badminton Gençler Grup Yarışması Şampiyonunu Arıyor !

  Edirne Spor Salonunda düzenlenen açılış töreniyle birlikte, Okul Sporları Genç Kız-Erkek Badminton Grup Müsabakaları resmi olarak başladı. Bu önemli organizasyon, 8 ilin 22 takımını ağırlamakta olup, Pazar günü sona erecektir.

  Haberi Oku

  U-16 KIZLAR BÖLGE ŞAMPİYONASI MÜSABAKALARI MİMAR SİNAN SPOR SALONUNDA SONA ERDİ

  Edirne'nin spor sahnesinde büyük bir heyecanla gerçekleşen TBF U-16 Kızlar Bölge Şampiyonası müsabakaları, Mimar Sinan Spor Salonunda bugünkü karşılaşmaların ardından tamamlandı. A grubunun birincisi Kocaeli Basket ve B grubunun birincisi Bursa Büyükşehir Belediye Spor, Anadolu Şampiyonasına katılmaya hak kazandılar.

  Haberi Oku

  OKUL SPORLARI TENİS GENÇ A ERKEK ve KIZ İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI ŞÜKRÜPAŞA TENİS KORTU'NDA TAMAMLANDI

  Edirne'nin tenis tutkunlarını bir araya getiren Okul Sporları Tenis Genç A Erkek ve Kız İl Birinciliği müsabakaları, Şükrüpaşa Tenis Kortunda gerçekleşti. Heyecan dolu karşılaşmalar sonucunda dereceye giren okullar ve sporcular belli oldu.

  Haberi Oku

  OKUL SPORLARI DART YILDIZ KIZ ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI SONA ERDİ ŞAMPİYONLAR BELLİ OLDU

  Okul Sporları Dart Yıldız Kızlar ve Erkekler Müsabakaları, büyük bir heyecanın ardından sona erdi.

  Haberi Oku

  U-16 Kızlar Bölge Şampiyonası Mimar Sinan Spor Salonunda Başladı

  Edirne'nin spor sahnesinde büyük bir heyecanla başlayan U-16 Kızlar Bölge Şampiyonası, Mimar Sinan Spor Salonu'nda bugün müsabakalarla start aldı. Şampiyona, üç gün boyunca sürecek ve genç sporcuların yeteneklerini sergileme fırsatı sunacak.

  Haberi Oku

  Mahalle Ligi Voleybol ve Basketbol Müsabakaları Başladı

  Edirne'nin spor alanındaki gelişimine katkı sağlayan Mahalle Ligi Projesi'nin Voleybol ve 3x3 Basketbol müsabakalarının açılışı, Mimar Sinan Spor Salonunda gerçekleşti. Açılışa, Sayın Valimiz Yunus Sezer'in katılımı büyük bir coşkuyla gerçekleşti.

  Haberi Oku

  Edirne TOHM Sporcuları Avrupa Şampiyonasında 2 Altın ve 1 Gümüş Madalya Kazandı

  TÜRKİYE'NİN AVRUPA GÜREŞ ŞAMPİYONLARI: ADAR YİĞİT VE TOSUN ÇAVUŞOĞLU Romanya'da düzenlenen Avrupa Güreş Şampiyonasında, Türkiye adına mücadele eden sporcularımız büyük başarı elde etti. Edirne TOHM Sporcularımızdan Yasemin Adar Yiğit 76 kg'da Avrupa Şampiyonu olurken, Buse Tosun Çavuşoğlu da 68 kg'da Avrupa Şampiyonu unvanını kazandı.

  Haberi Oku

  OKUL SPORLARI KÜÇÜK KIZLAR BASKETBOL MÜSABAKASI SONA ERDİ

  Edirne'nin spor alanındaki faaliyetleri, okul sporları kapsamında da devam ediyor. Mimar Spor Salonunda düzenlenen Okul Sporları Küçük Kızlar Basketbol Müsabakası, büyük bir heyecana sahne oldu.

  Haberi Oku

  Edirne'de Yıldız Erkek Güreş Grup Müsabakaları Sona Erdi

  Edirne, Türkiye güreşinin kalbinin attığı bir şehir olarak bu kez Yıldız Erkek Güreş Grup Müsabakalarına ev sahipliği yaptı. Mimar Sinan Spor Salonunda düzenlenen müsabakalar, güreş tutkunlarını bir araya getirerek büyük bir heyecan ve coşkuyla geçti.

  Haberi Oku

  Atletizm Şampiyonasında Sporcularımız Dereceye Girdi

  SEM sporcularımız Emir Ali Cengiz OĞUZ ve Doğuşcan KISAÇ Atletizm Şampiyonasında dereceye girdi.

  Haberi Oku

  TÜRKİYE ŞAMPİYONASI HENTBOL GENÇ ERKEKLER MÜSABAKALARI SONA ERDİ

  Edirne Spor Salonu'nda düzenlenen hentbol müsabakaları, büyük bir organizasyonun ardından sona erdi. Katılımcı takımlar arasında yaşanan rekabet ve mücadele, sporseverlere unutulmaz anlar yaşattı. Turnuvanın sonuçları şu şekilde belirlendi:

  Haberi Oku

  Uluslararası Veteran Basketbol Ligi Sona Erdi

  Türkiye, Bulgaristan ve Yunanistan'dan gelen 32 takım ve 250'den fazla sporcunun katılımıyla gerçekleşen 'Uluslararası Veteran Basketbol Turnuvası' sona erdi. 25 Ocak Perşembe günü başlayan ve 28 Ocak Pazar günü oynanan final müsabakaları, Mimar Sinan ve Edirne Spor Salonu'nda gerçekleştirildi. Turnuva, Edirne'nin ev sahipliğinde büyük bir coşku ve rekabet ortamında geçti.

  Haberi Oku

  Uluslararası Veteran Basketbol Turnuvası Başladı

  Edirne, Türkiye, Bulgaristan ve Yunanistan'dan 32 takım ve 250'ye yakın sporcunun katılımıyla düzenlenen 'Uluslararası Veteran Basketbol Turnuvası'na ev sahipliği yaparak büyük bir spor etkinliğine ev sahipliği yapıyor. Mimar Sinan ve Edirne Spor Salonu'nda düzenlenen turnuvanın ilk günü, seçkin bir katılımcı kitlesi ve coşkulu bir seyirci topluluğuyla başladı.

  Haberi Oku

  Genç A Kız-Erkek Bilek Güreşi İl Birinciliği Müsabakaları Sona Erdi

  Edirne Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün okul sporları faaliyet programında yer alan Genç A Kız-Erkek Bilek Güreşi İl Birinciliği müsabakaları sona erdi.

  Haberi Oku

  Genç A Kız-Erkek Dart İl Birinciliği Müsabakaları Sona Erdi

  Edirne Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün okul sporları faaliyet programında yer alan Genç A Kız-Erkek Dart İl Birinciliği müsabakaları sona erdi.

  Haberi Oku

  Genç A Erkekler Futbol İl Birinciliği Müsabakaları Sona Erdi

  Edirne Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün okul sporları faaliyet programında yer alan Genç A Erkekler Futbol İl Birinciliği müsabakaları sona erdi.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER