Okul Sporları Küçükler Masa Tenisi İl Birinciliği Müsabakaları Sonuçlandı

  Edirne'de düzenlenen Okul Sporları Küçükler Masa Tenisi İl Birinciliği müsabakaları tamamlandı. Ekrem Demiray Spor Salonu'nda gerçekleştirilen müsabakalarda öğrenciler büyük bir rekabet içerisinde mücadele etti.

  Haberi Oku

  Mimar Sinan Spor Salonunda Geleneksel Halk Oyunları Müsabakaları Heyecanı

  Mimar Sinan Spor Salonu, renkli ve coşkulu bir atmosfere ev sahipliği yaptı. Salon, geleneksel halk oyunları müsabakalarına ev sahipliği yaparak sporculara ve seyircilere unutulmaz anlar yaşattı.

  Haberi Oku

  Okul Sporları Bocce Genç A Kategorisi İl Birinciliği Müsabakaları Tamamlandı

  Edirne'nin sporda yükselen değerleri, Bocce Genç A kategorisi müsabakalarında bir kez daha yeteneklerini sergiledi. İl Müdürlüğü Bocce Sahası'nda düzenlenen müsabakalar, büyük bir rekabet ve heyecana sahne oldu.

  Haberi Oku

  Edirne'de Okul Sporları Futbol Küçük Erkekler İl Birinciliği Tamamlandı

  Edirne Saraçhane Stadı, heyecan dolu müsabakalara ev sahipliği yaptı. Okul Sporları Futbol Küçük Erkekler İl Birinciliği, yerel yeteneklerin mücadelesine tanıklık etti.

  Haberi Oku

  Okul Sporları Futsal Yıldız Kız-Erkek İl Birinciliği Müsabakaları Sona Erdi

  Okul Sporları Futsal Yıldız Kız-Erkek İl Birinciliği Müsabakaları Selimiye Öğrenci Yurdu Spor Salonunda nefes kesen mücadelelere sahne oldu ve sona erdi.

  Haberi Oku

  Mimar Sinan Spor Salonu'nda 3x3 Basketbol Yıldız Grup Müsabakaları Sona Erdi

  Okul Sporları 3x3 Basketbol Yıldız Kız-Erkek Grup Müsabakaları, Mimar Sinan Spor Salonu'nda nefes kesen karşılaşmaların ardından son buldu. Bu müsabakalar, genç sporcuların yeteneklerini sergilediği ve rekabetin doruk noktasına çıktığı bir platform oldu.

  Haberi Oku

  Edirne'de 3x3 Basketbol Yıldız Erkekler ve Kızlar Müsabakaları Heyecanı Başladı!

  Edirne'nin spor alanındaki heyecan verici etkinliklerinden biri olan Okul Sporları 3x3 Basketbol Yıldız Erkekler ve Kızlar Müsabakaları, Mimar Sinan Spor Salonu'nda başladı.

  Haberi Oku

  U14 Yıldız Kız ve Erkek Takımları Romanya Maçlarına Hazır

  FIBA Altyapı Gelişim Projesi çerçevesinde Romanya'da yapılacak olan Balkan ülkeleri ile hazırlık maçları için kampa giren U14 Yıldız Kız ve Erkek Takımlarımız, büyük bir özveriyle çalışmalarını sürdürdü.

  Haberi Oku

  Enez Öğrencileri Deneyap Sınavı ve Kültürel Geziyle Bilgi ve Deneyim Dolu Bir Gün Geçirdi

  Bugün, Enez ilçesi ve çevresinden gelen 5. sınıf öğrencileriyle birlikte keyifli ve eğitici bir gün geçirdik. İlk olarak Gençlik Merkezinde, Deneyap sınavını başarıyla tamamladık. Öğrencilerimizin merakını ve öğrenme isteğini desteklemek adına gerçekleştirilen bu sınav, onların bilim ve teknolojiyle daha yakından tanışmalarını sağladı.

  Haberi Oku

  Edirne Okul Sporları Futbol Turnuvaları Grup Müsabakaları Sona Erdi

  2023-2024 Okul Sporları Edirne Grup Merkezi Futbol Yıldız Erkekler ve Yıldız Kızlar turnuvalarında gösterdikleri performansla büyük bir başarı elde ettiler. Bu başarıya imza atan takımlarımızı gönülden tebrik ediyoruz!

  Haberi Oku

  BAKANLIĞIMIZDAN EDİRNE SPOR KULÜPLERİNE NAKDİ DESTEK

  Edirne'de, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından il ve ilçe spor kulüplerine toplamda 10 milyon lira nakdi yardım yapıldı.

  Haberi Oku

  ULUSLARARASI 5. EDİRNE KUPASI VE TÜRKİYE YILDIZ-GENÇ VE AÇIK YAŞ UZUN KULVAR YÜZME MİLLİ TAKIM SEÇMESİ EDİRNE OLİMPİK YÜZME HAVUZUNDA SONA ERDİ

  Edirne Olimpik Yüzme Havuzu'nda düzenlenen Uluslararası 5. Edirne Kupası ve Türkiye Yıldız-Genç ve Açık Yaş Uzun Kulvar Yüzme Milli Takım Seçmesi, büyük bir başarıyla sona erdi. Müsabakalar, sporcular arasındaki kıyasıya rekabet ve unutulmaz performanslarla dolu bir atmosferde geçti.

  Haberi Oku

  OKUL SPORLARI YILDIZ KIZ-ERKEK FUTBOL GRUP MÜSABAKALARI BAŞLADI

  Edirne Saraçhane Futbol Sahası, heyecan dolu müsabakalara ev sahipliği yapıyor. Okul sporları kapsamında düzenlenen Yıldız Kız-Erkek Futbol Grup Müsabakaları, büyük bir katılımla başladı.

  Haberi Oku

  Yıldız Kız-Erkek Bilek Güreşi Grup Karşılaşmaları Sona Erdi

  Okul Sporları Yıldız Kız-Erkek Bilek Güreşi Grup Karşılaşmaları, Mimar Sinan Spor Salonu'nda nefes kesen müsabakalarla sona erdi!

  Haberi Oku

  Uluslararası 5. Edirne Kupası ve Türkiye Yıldız-Genç ve Açık Yaş Uzun Kulvar Milli Takım Seçmesi Başladı

  Edirne, yüzme tutkunlarını bir araya getiren önemli bir organizasyona ev sahipliği yapıyor. Uluslararası 5. Edirne Kupası ve Türkiye Yıldız-Genç ve Açık Yaş Uzun Kulvar Yüzme Milli Takım Seçmesinde, Moldova, Azerbaycan, Yunanistan, Portekiz ve Lübnan'dan gelen uluslararası takımların yanı sıra Türkiye'nin 25 farklı şehrinden toplamda 79 kulüp ve 300 sporcunun katıldığı heyecan verici yüzme müsabakaları Edirne Olimpik Yüzme Havuzu'nda başladı.

  Haberi Oku

  OKUL SPORLARI BİLEK GÜREŞİ KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI SONA ERDİ

  Edirne'de düzenlenen Okul Sporları Bilek Güreşi Küçükler İl Birinciliği müsabakaları sona erdi. Genç bilek güreşçilerin kıyasıya mücadelelerine sahne olan turnuvada dereceye giren sporcular belli oldu.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER