Kendisine Yüce Allah’tan rahmet, kederli ailesine, sevenlerine başsağlığı diliyoruz.

  Edirne basınında uzun yıllar gazetecilik, köşe yazarlığı ve televizyon programcılığı yapan İ. Melih Yurduseven'in verdiği yaşam mücadelesini kaybettiğini büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız. Kendisine Yüce Allah’tan rahmet, kederli ailesine, sevenlerine ve tüm basın camiamıza başsağlığı diliyoruz.

  Haberi Oku

  FIBA Altyapı Gelişim Projesi’nin Final Turnuvası Edirne’de

  Türkiye Basketbol Federasyonu’nun koordinatörlüğünde Bulgaristan, Kuzey Makedonya, Kosova ve Romanya Basketbol Federasyonları'nın ortaklığında 2016 yılından bu yana düzenlenen FIBA Altyapı Gelişim Projesi’nin final turnuvası Edirne’de gerçekleştirilecek

  Haberi Oku

  RoboTrak’ta Matiricie Rüzgârı

  Edirne DENEYAP Türkiye Teknoloji Atölyeleri’nde bir araya gelen 140’ı aşkın katılımcının bulunduğu yarışmada üniversite takımlarıyla yarışan Matiricie ve Matiricie Jr. takımı üç dalda derece elde etti.

  Haberi Oku

  Bilim ve Teknoloji, Kültür-Sanat, Yabancı Diller Değerler mesleki beceriler ve spor branşlarında eğitim görevlisi başvuruları alınacaktır.

  1-İlimizde Bilim ve Teknoloji, Kültür-Sanat, Yabancı Diller, Değerler, Mesleki Beceriler alanlarında Bakanlığımız bünyesinde açılacak eğitim faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere eğitim görevlisi başvuruları alınacaktır. 2-İlimizde spor branşlarında Bakanlığımız bünyesinde açılacak eğitim faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere eğitim görevlisi başvuruları alınacaktır.

  Haberi Oku

  MASA TEİSİ TURNUVASI

  EDİRNE ANADOLU YILDIZ SEÇMELERİ

  Haberi Oku

  Sporculara yönelik Gençlik ve Spor Bakanlığı 3 yeni hizmeti e-Devlet Kapısı'nda❗️

  Sporculara yönelik Gençlik ve Spor Bakanlığı 3 yeni hizmeti e-Devlet Kapısı'nda❗️ @gencliksporbak @dijital Millî Sporcu👉 https://ddo.link/milli-sporcu-belgesi-sorgulama Sporcu Lisansı👉 https://ddo.link/sporcu-lisansi-sorgulama Spor Elemanı👉 https://ddo.link/spor-elemani-sorgulama #DijitalTR #edevlet

  Haberi Oku

  AVRUPA VE TÜRKİYE'DEN 400 YÜZÜCÜ EN İYİ OLMAK İÇİN KULAÇ ATACAK !!!

  Edirne Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Türkiye Yüzme Federasyonu organizasyonundaki Türkiye Arena Yıldız- Genç ve Açık Yaş Uzun Kulvar Milli Takım seçmeleri 13 – 17 Nisan 2022 tarihleri arasında Edirne Olimpik Yüzme Havuzunda yapılacak.

  Haberi Oku

  EDİRNE CUP BAŞLIYOR

  Uluslararası 3. Turkcell Edirne Kupası ve Türkiye Turkcell Genç ve Açık Yaş Uzun Kulvar Milli Takım Seçmeleri 3-6 Mart 2022 Tarihleri arasında Edirne Olimpik Yüzme Havuzunda yapılacaktır.

  Haberi Oku

  GENÇLER ARASI ŞİİR OKUMA YARIŞMASI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı 81 ilde bulunan Gençlik Merkezleri arasında her yıl Kültür Sanat Yarışmaları yapılmaktadır. Gençler Arası Şiir Okuma Yarışması Türkiye 1. si Buse PEHLİVAN oldu.

  Haberi Oku

  Mahallede Maç Var

  Bakanlığımız Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü Spor Etkinlikleri Daire Başkanlığının 2021-2022 Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) kapsamında düzenlenmesi planlanan "23 Nisan Futbol Turnuvası: Mahallede Maç Var" turnuvası Uygulama Talimatı ve katılım şartlarına göre başvurular alınmaktadır.

  Haberi Oku

  JUDODA 6 MADALYA

  Balıkesir de gerçekleşen okul sporları judo gençler kategorisi grup birinciliği müsabakaları sona erdi.

  Haberi Oku

  Yetenek Taraması Devam Ediyor

  Yetenek Taraması Devam Ediyor

  Haberi Oku

  Milli Takım Taramaları Kayıt Formu

  Alt Yapı Erkek Milli Takımlarına Basketbolcu Havuzu Tarama Programı Edirne'de Gerçekleştirilicek.Kadın seçmeleri ise Kırklareli’nde gerçekleştirilecektir.

  Haberi Oku

  İl Müdürü Selim AK' ın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

  Gençlik ve Spor İl Müdürü Selim AK '' 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'' vesilesi ile kutlama mesajı yayınladı.

  Haberi Oku

  Kurban Bayramınız Mübarek Olsun

  #KurbanBayramı nın başta İslam alemi olmak üzere tüm insanlığa sağlık, huzur ve barış getirmesi dileğiyle iyi bayramlar.

  Haberi Oku

  Haydi Gençler GSB Spor Okulları Sizleri Bekliyor!

  Haydi Gençler GSB Spor Okulları Sizleri Bekliyor!

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER