Sportif Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme

  Geleceğin Şampiyonları #YetenekTaraması 'nda Sportif Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme projesi kapsamında sporcularımıza yönelik eğitim çalışmalarımız uzman antrenörlerimiz eşliğinde devam ediyor.

  Haberi Oku

  Edirne Dr. Ender Saraç ile "Kendine İyi Bak" dedi

  Edirne Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak ev sahipliği yaptığımız Dr. Ender Saraç ile Kendine İyi Bak “Beden ve Ruh Sağlığı” adlı söyleşi programı 7 Aralık 2022 tarihinde Edirne Trakya Üniversitesi Konferans Merkezi Salonunda düzenlendi.

  Haberi Oku

  Taekwondo Cumhuriyet Şampiyonasında 13 Derece

  Çanakkale'nin Bayramiç ilçesinde düzenlenen, 200 sporcunun ve 9 ilin katıldığı " Bayramiç Belediyesi 3.Geleneksel Taekwondo Cumhuriyet Şampiyonası'na" 16 Sporcu ile Edirne Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Taekwondo takımı olarak katılım sağlandı.

  Haberi Oku

  Sporcular Gelişim Projesi Liginde Kulaç Attı

  Türkiye Yüzme Federasyonu 7-8 Yaş Ulusal Gelişim Projesi Ligi, 9-10 Yaş Ulusal Gelişim Projesi Ligi ve Açık Yaş grubu müsabakaları Valimiz Sayın H. Kürşat KIRBIYIK ve eşi Dilek KIRBIYIK hanınefendinin de katılımı ile İlimiz Olimpik Yüzme havuzunda gerçekleştirildi. Müsabakalara katılan bütün sporcuları tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

  Haberi Oku

  Cumhuriyet Kupası Bisiklet Yol Yarışı Düzenlendi

  Cumhuriyet Kupası Bisiklet Yol Yarışının startını Valimiz Sn. H. Kürşat Kırbıyık yaptı. Valimiz Sn. H. Kürşat Kırbıyık, eşi Dilek Kırbıyık Hanımefendi ile birlikte katıldığı programda, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen

  Haberi Oku

  Amatör Spor Haftası heyecanı başladı

  Amatör Spor Haftası heyecanı başladı 3-9 Ekim tarihleri arasında il merkezi ve tüm ilçelerde çeşitli etkinlik ve spor müsabakalarıyla kutlanacak olan “Amatör Spor Haftası” başladı.

  Haberi Oku

  Kerem SADEDİLCİ Türkiye Şampiyonu Alpcan KARAGÖZ Türkiye Şampiyonu

  21-25 Eylül Tarihleri Arasında İstanbul Pendik'te yapılan İsmail Akbal Vücut Geliştirme ve Fitness Şampiyonası müsabakalarında dereceye giren sporcular. 1.Kerem SADEDİLCİ Türkiye Şampiyonu 2.Tarık AKPOLAT. Türkiye Üçüncüsü 3. Ali Can ÇELİK. Türkiye İkincisi 4. Alpcan KARAGÖZ Türkiye Şampiyonu Sporcuları tebrik eder başarılarının devamını dileriz

  Haberi Oku

  Damla Gönüllülük Hareketi Edirne'de

  İlimizde 21 öğrenci 3 koordinatörün katılımı ile düzenlenecek olan projede Edirne’nin tarihi mekânları, şehit ve gazi yakınları ziyaret edilecek çeşitli köy okullarında faaliyetler düzenlenecek.

  Haberi Oku

  Judo Ümit Karma Takım Balkan Şampiyonu

  İlimiz Sporcusu Elif Kuşku'nun da bulunduğu Ümit Karma Takım Balkan Şampiyonu oldu!

  Haberi Oku

  Karma Takım Ümitler Dünya üçüncüsü

  Karma müsabakalarında Ay-yıldızlı judogilerle; Edirne İli Sporcumuz Elif Başkut ile birlikte Abdülsamet Çakır, Sinem Oruç, Erman Gürgen, Recep Ergin, Merve Nur Alkış, İbrahim Tataroğlu, Zeynep Betül Sarıkaya, Ömer Faruk Turgutlu, Abdullah Turgutlu, Ecem Baysuğ ve Gülzade Korkmaz tatamide yer aldı.

  Haberi Oku

  FIBA Altyapı Gelişim Projesi’nin Final Turnuvası Edirne’de

  Türkiye Basketbol Federasyonu’nun koordinatörlüğünde Bulgaristan, Kuzey Makedonya, Kosova ve Romanya Basketbol Federasyonları'nın ortaklığında 2016 yılından bu yana düzenlenen FIBA Altyapı Gelişim Projesi’nin final turnuvası Edirne’de gerçekleştirilecek

  Haberi Oku

  RoboTrak’ta Matiricie Rüzgârı

  Edirne DENEYAP Türkiye Teknoloji Atölyeleri’nde bir araya gelen 140’ı aşkın katılımcının bulunduğu yarışmada üniversite takımlarıyla yarışan Matiricie ve Matiricie Jr. takımı üç dalda derece elde etti.

  Haberi Oku

  Bilim ve Teknoloji, Kültür-Sanat, Yabancı Diller Değerler mesleki beceriler ve spor branşlarında eğitim görevlisi başvuruları alınacaktır.

  1-İlimizde Bilim ve Teknoloji, Kültür-Sanat, Yabancı Diller, Değerler, Mesleki Beceriler alanlarında Bakanlığımız bünyesinde açılacak eğitim faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere eğitim görevlisi başvuruları alınacaktır. 2-İlimizde spor branşlarında Bakanlığımız bünyesinde açılacak eğitim faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere eğitim görevlisi başvuruları alınacaktır.

  Haberi Oku

  MASA TENİSİ TURNUVASI

  EDİRNE ANADOLU YILDIZ SEÇMELERİ

  Haberi Oku

  Sporculara yönelik Gençlik ve Spor Bakanlığı 3 yeni hizmeti e-Devlet Kapısı'nda❗️

  Sporculara yönelik Gençlik ve Spor Bakanlığı 3 yeni hizmeti e-Devlet Kapısı'nda❗️ @gencliksporbak @dijital Millî Sporcu👉 https://ddo.link/milli-sporcu-belgesi-sorgulama Sporcu Lisansı👉 https://ddo.link/sporcu-lisansi-sorgulama Spor Elemanı👉 https://ddo.link/spor-elemani-sorgulama #DijitalTR #edevlet

  Haberi Oku

  AVRUPA VE TÜRKİYE'DEN 400 YÜZÜCÜ EN İYİ OLMAK İÇİN KULAÇ ATACAK !!!

  Edirne Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Türkiye Yüzme Federasyonu organizasyonundaki Türkiye Arena Yıldız- Genç ve Açık Yaş Uzun Kulvar Milli Takım seçmeleri 13 – 17 Nisan 2022 tarihleri arasında Edirne Olimpik Yüzme Havuzunda yapılacak.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER