Edirne 1. ‘’15 Temmuz Şehitlerini Anma ” Halk Koşusu Kupası Sahiplerini Buldu

15 Temmuz Haftası Anma Programı Spor Etkinlikleri Kapsamında 15 Temmuz Şehitleri’ni Anma Atletizm Halk Koşusu Kupası Sahiplerini Buldu.

12 TEMMUZ 2017
HABERİNFOTOĞRAFLARI

15 Temmuz haftası anma programı spor etkinlikleri kapsamında 15 Temmuz Şehitleri’ni Anma Atletizm Halk Koşusu etkinliği düzenlendi.

Edirne Valiliği  15 Temmuz Şehitlerini Anma Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri programında yer alan “15 Temmuz Şehitlerini Anma ” Atletizm Halk Koşusu Valimiz Günay ÖZDEMİR, Vali Yardımcımız Beyazıt TANÇ, Vali Yardımcımız Mustafa KARSLIOĞLU, İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan ERDOĞAN, Edirne Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Serhat OCAK, İl Kültür ve Turizm Müdürü Ahmet HACIOĞLU ve beraberinde halk ve sporcuların katılımı ile gerçekleşti.

Valilik önünden başlayan koşu, Sarayiçi Şehitliği’ndeki bitiş noktasında son buldu. Yaklaşık 100 sporcunun katıldığı etkinlikte dereceye giren sporculara kupa ve madalyalarını Edirne Valisi Günay Özdemir tarafından verildi.

Koşuda, erkekler kategorisinde Hasan Tek birinci olurken, Ahmet Ateşli ikinci ve Soykan Baykal üçüncü oldu. Kadınlar kategorisinde ise Ayşegül Gökçe birinci olurken, Simaynur Ergin ikinci, Almina Yıldırım ise üçüncü oldu.

Tören sonunda Edirne Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Serhat Ocak, Edirne Valisi Günay Özdemir’e günün anısına plaket ve 15 Temmuz baskılı t-shirt ve