GENÇLİK KAMPLARINA BAŞVURULAR DEVAM EDİYOR.

Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından düzenlenen ve 12-22 yaş arasındaki gençlerin gittikleri deniz ve doğa kamplarımız devam ediyor.

5 TEMMUZ 2017

Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından düzenlenen ve 12-22 yaş arasındaki gençlerin gittikleri deniz ve doğa kamplarımız devam ediyor. Kamplarda gençlerimiz kişisel gelişim eğitimleri, kitap okuma saatleri, okçuluk, rafting, spor faaliyetleri, el sanatları, tiyatro ve müzik, deniz ve havuz etkinlikleri gibi birçok faaliyette akranlarıyla birlikte bir hafta boyunca keyifli bir tatil geçiriyor.

Edirne’den kalkan otobüslerle ulaşımın sağlandığı kamplara yaz döneminde 340 gencin gitmesi planlanmaktadır. Katılımın tamamen ücretsiz olduğu gençlik kampına katılacakların ulaşım dâhil bütün ihtiyaçları Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından karşılanmaktadır. Ayrıca, katılımcı gençlerin tamamına, yolculukları ve kamplarda geçirdikleri günler için seyahat ve sağlık sigortası yapılarak teminatlar çerçevesinde sağlık hizmeti de verilmektedir.

Yaz Gençlik Kamplarında son 5 dönemin kayıtları devam etmektedir. Son 5 dönemi kapsayan yaz gençlik kampları için başvurular 10 Temmuz’a kadar yapılabilecektir. Yaz kamplarına katılmak isteyenler, başvuru formuna http://kampbasvuru.gsb.gov.tr/Basvuru.aspx adresinden ulaşabilirler.

Ayrıntılı Bilgi İçin: Edirne Gençlik Merkezleri/ 0284 225 0323