16.01.2020 Perşembe
|
10:00
|
OKUL SPORLARI
|
OKUL SPORLARI FUTSAL GENÇ A KIZ UZUNKÖPRÜ İLÇE BİRİNCİLİĞİ
|
MERİÇ ÇOK PROGRAMLI LİSESİ - ÖZEL KEŞAN DOĞRU CEVAP FEN VE TEKNOLOJİ LİSESİ
|
UZUNKÖPRÜ ERGENE SPOR SALONU
|
16.01.2020 Perşembe
|
10:00
|
OKUL SPORLARI
|
OKUL SPORLARI FUTSAL GENÇ A KIZ İL BİRİNCİLİĞİ
|
1.Maç: SÜLEYMAN DEMİREL FEN LİSESİ - EDİRNE KIRKPINAR SPOR LİSESİ 2.Maç: EMEL-ÖZGÜR SUBAŞIAY MTAL - 80. YIL CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ
|
SELİMİYE ÖĞRENCİ YURDU SPOR SALONU
|
16.01.2020 Perşembe
|
10:00
|
OKUL SPORLARI
|
OKUL SPORLARI VOLEYBOL GENÇ A KIZ MERKEZ İLÇE BİRİNCİLİĞİ
|
1.Maç: OKUL SPORLARI - ÜÇÜNCÜLÜK MAÇI 2.Maç: OKUL SPORLARI - FİNAL MAÇI
|
MİMAR SİNAN SPOR SALONU
|
16.01.2020 Perşembe
|
11:00
|
OKUL SPORLARI
|
OKUL SPORLARI CİMNASTİK İL BİRİNCİLİĞİ
|
OKUL SPORLARI - CİMNASTİK
|
CUMHURİYET CİMNASİK SALONU
|
16.01.2020 Perşembe
|
11:00
|
OKUL SPORLARI
|
OKUL SPORLARI VOLEYBOL KÜÇÜK KIZ İL BİRİNCİLİĞİ
|
1.Maç: ÜÇÜNCÜLÜK MAÇI 2.Maç: FİNAL MAÇI
|
FATİH SULTAN MEHMET O.O. SP. SL.
|
16.01.2020 Perşembe
|
12:00
|
OKUL SPORLARI
|
OKUL SPORLARI FUTSAL GENÇ A ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ
|
1.Maç: A GRUBU 1. Sİ - B GRUBU 2. Sİ 2.Maç: B GRUBU 1. Sİ - A GRUBU 2. Sİ
|
SELİMİYE ÖĞRENCİ YURDU SPOR SALONU
|
16.01.2020 Perşembe
|
13:00
|
OKUL SPORLARI
|
OKUL SPORLARI VOLEYBOL KÜÇÜK ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ
|
1.Maç: A1-B2 MAĞLUBU - B1-A2 MAĞLUBU 2.Maç: A1-B2 GALİBİ - B1-A2 GALİBİ
|
FATİH SULTAN MEHMET O.O. SP. SL.
|
16.01.2020 Perşembe
|
16:00
|
OKUL SPORLARI
|
OKUL SPORLARI JUDO YILDIZ KIZ/ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ
|
OKUL SPORLARI - JUDO
|
İLKNUR KOBAŞ JUDO SALONU
|
16.01.2020 Perşembe
|
16:00
|
SATRANC FAALiYETi
|
EDİRNE KARNEMİZİ ALDIK SATRANÇ TURNUVASI
|
SATRANÇ - TURNUVA
|
EDİRNE GENÇLİK MERKEZİ SATRANÇ SALONU
|
17.01.2020 Cuma
|
16:00
|
SATRANC FAALiYETi
|
EDİRNE KARNEMİZİ ALDIK SATRANÇ TURNUVASI
|
SATRANÇ - TURNUVA
|
EDİRNE GENÇLİK MERKEZİ SATRANÇ SALONU
|
18.01.2020 Cumartesi
|
16:00
|
MASA TENİSİ FAALİYETİ
|
ANALİG SEÇMELERİ
|
MASA TENİSİ - İL SEÇMELERİ
|
EKREM DEMİRAY SPOR SALONU
|
18.01.2020 Cumartesi
|
11:00
|
BiLARDO FAALiYETi
|
3 BANT1. ETAP İL BİRİNCİLİĞİ
|
BİLARDO - İL BİRİNCİLİĞİ
|
MAGIC BİLARDO SALONU
|
18.01.2020 Cumartesi
|
13:00
|
Amatör Futbol
|
U-19 LİGİ
|
KEŞAN SPOR - YENİİMARET SPOR
|
KEŞAN SENTETİK FUTBOL SAHASI
|
18.01.2020 Cumartesi
|
13:00
|
Amatör Futbol
|
U-19 LİGİ
|
UZUNKÖPRÜ SPOR - KEŞAN İDMAN YURDU
|
UZUNKÖPRÜ SENTETİK FUTBOL SAHASI
|
18.01.2020 Cumartesi
|
14:00
|
Amatör Futbol
|
U-15 LİGİ
|
KARAAĞAÇ ARDA SPOR - UZUNKÖPRÜ VETERANLAR SPOR
|
SARAÇHANE 2 NOLU FUTBOL SAHASI
|
18.01.2020 Cumartesi
|
14:00
|
Amatör Futbol
|
U-19 LİGİ
|
EDİRNE SPOR - ANAFARTALAR
|
SARAÇHANE 1 NOLU FUTBOL SAHASI
|
18.01.2020 Cumartesi
|
15:30
|
Amatör Futbol
|
U-15 LİGİ
|
KEŞAN SPOR - ENDERSPOR
|
KEŞAN SENTETİK FUTBOL SAHASI
|
18.01.2020 Cumartesi
|
16:00
|
Amatör Futbol
|
U-15 LİGİ
|
FATİH SPOR - KÖPRÜCESPOR
|
SARAÇHANE 1 NOLU FUTBOL SAHASI
|
18.01.2020 Cumartesi
|
16:00
|
Amatör Futbol
|
U-15 LİGİ
|
UZUNKÖPRÜ SPOR - EDİRNE SPOR
|
UZUNKÖPRÜ SENTETİK FUTBOL SAHASI
|
18.01.2020 Cumartesi
|
16:00
|
SATRANC FAALiYETi
|
EDİRNE KARNEMİZİ ALDIK SATRANÇ TURNUVASI
|
SATRANÇ - TURNUVA
|
EDİRNE GENÇLİK MERKEZİ SATRANÇ SALONU
|
19.01.2020 Pazar
|
11:00
|
BiLARDO FAALiYETi
|
3 BANT1. ETAP İL BİRİNCİLİĞİ
|
BİLARDO - İL BİRİNCİLİĞİ
|
MAGIC BİLARDO SALONU
|
19.01.2020 Pazar
|
14:00
|
Amatör Futbol
|
BAL LİGİ
|
UZUNKÖPRÜ SPOR - ALİBEYKÖY SPOR
|
UZUNKÖPRÜ ERGENE FUTBOL STADI
|
19.01.2020 Pazar
|
14:00
|
Amatör Futbol
|
U-15 LİGİ
|
KEŞAN GENÇ ORDU SPOR - GENÇ ASLANLAR
|
KEŞAN SENTETİK FUTBOL SAHASI
|
19.01.2020 Pazar
|
16:00
|
SATRANC FAALiYETi
|
EDİRNE KARNEMİZİ ALDIK SATRANÇ TURNUVASI
|
SATRANÇ - TURNUVA
|
EDİRNE GENÇLİK MERKEZİ SATRANÇ SALONU
|
20.01.2020 Pazartesi
|
11:00
|
BiLARDO FAALiYETi
|
3 BANT1. ETAP İL BİRİNCİLİĞİ
|
BİLARDO - İL BİRİNCİLİĞİ
|
MAGIC BİLARDO SALONU
|
20.01.2020 Pazartesi
|
20:00
|
BİRİÇ SPOR FAALiYETi
|
GELENEKSEL PAZARTESİ AÇIK İKİLİ BRİÇ TURNUVASI
|
BRİÇ - TURNUVA
|
ACAR (NOVA) TESİSLERİ
|
21.01.2020 Salı
|
11:00
|
BiLARDO FAALiYETi
|
3 BANT1. ETAP İL BİRİNCİLİĞİ
|
BİLARDO - İL BİRİNCİLİĞİ
|
MAGIC BİLARDO SALONU
|
22.01.2020 Çarşamba
|
11:00
|
BiLARDO FAALiYETi
|
3 BANT1. ETAP İL BİRİNCİLİĞİ
|
BİLARDO - İL BİRİNCİLİĞİ
|
MAGIC BİLARDO SALONU
|
23.01.2020 Perşembe
|
11:00
|
BiLARDO FAALiYETi
|
3 BANT1. ETAP İL BİRİNCİLİĞİ
|
BİLARDO - İL BİRİNCİLİĞİ
|
MAGIC BİLARDO SALONU
|
23.01.2020 Perşembe
|
16:00
|
SATRANC FAALiYETi
|
EDİRNE OCAK AYI UKD SATRANÇ TURNUVASI
|
SATRANÇ - TURNUVA
|
EDİRNE GENÇLİK MERKEZİ SATRANÇ SALONU
|
24.01.2020 Cuma
|
11:00
|
BiLARDO FAALiYETi
|
3 BANT1. ETAP İL BİRİNCİLİĞİ
|
BİLARDO - İL BİRİNCİLİĞİ
|
MAGIC BİLARDO SALONU
|
24.01.2020 Cuma
|
16:00
|
SATRANC FAALiYETi
|
EDİRNE OCAK AYI UKD SATRANÇ TURNUVASI
|
SATRANÇ - TURNUVA
|
EDİRNE GENÇLİK MERKEZİ SATRANÇ SALONU
|