12-21 ŞUBAT 2020 HAFTALIK SPOR FAALİYET PROGRAMI

12.02.2020

12.02.2020 Çarşamba

10:00

OKUL SPORLARI

OKUL SPORLARI BADMINTON YILDIZ KIZ-ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ

OKUL SPORLARI - BADMINTON MÜSABAKALARI

EDİRNE GENÇLİK MERKEZİ SPOR SALONU

12.02.2020 Çarşamba

10:00

OKUL SPORLARI

OKUL SPORLARI BİLEK GÜREŞİ GENÇ/YILDIZ KIZ-ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ

OKUL SPORLARI - BİLEK GÜREŞİ

FATİH SULTAN MEHMET O.O. SP. SL.

12.02.2020 Çarşamba

11:00

OKUL SPORLARI

OKUL SPORLARI BADMINTON YILDIZ KIZ KEŞAN İLÇE BİRİNCİLİĞİ

OKUL SPORLARI - BADMINTON MÜSABAKALARI

KEŞAN İLHAMİ ERTEM MTAL SPOR SALONU

12.02.2020 Çarşamba

11:00

OKUL SPORLARI

OKUL SPORLARI BASKETBOL KÜÇÜK ERKEK KEŞAN İLÇE BİRİNCİLİĞİ

1.Maç: KEŞAN ÖZEL BAHÇEŞEHİR ORTAOKULU - ÖZEL NEVZAT KAHRAMAN ORTAOKULU                                                                                                                                                              2.Maç: KEŞAN YEKTA BAYDAR ORTAOKULU - KEŞAN RASİM ERGENE ORTAOKULU

KEŞAN ATATÜRK SPOR SALONU

13.02.2020 Perşembe

09:00

OKUL SPORLARI

OKUL SPORLARI VOLEYBOL GENÇLER GRUP MÜSABAKALARI

OKUL SPORLARI - VOLEYBOL

MİMAR SİNAN SPOR SALONU

13.02.2020 Perşembe

09:00

OKUL SPORLARI

OKUL SPORLARI VOLEYBOL GENÇLER GRUP MÜSABAKALARI

OKUL SPORLARI - VOLEYBOL

SELİMİYE ÖĞRENCİ YURDU SPOR SALONU

13.02.2020 Perşembe

10:00

OKUL SPORLARI

OKUL SPORLARI BADMINTON YILDIZ KIZ-ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ

OKUL SPORLARI - BADMINTON MÜSABAKALARI

EDİRNE GENÇLİK MERKEZİ SPOR SALONU

13.02.2020 Perşembe

11:00

OKUL SPORLARI

OKUL SPORLARI BASKETBOL KÜÇÜK ERKEK KEŞAN İLÇE BİRİNCİLİĞİ

1.Maç: ÖZEL NEVZAT KAHRAMAN ORTAOKULU - KEŞAN YEKTA BAYDAR ORTAOKULU                                                                                                                                                                    2.Maç: KEŞAN ÖZEL BAHÇEŞEHİR ORTAOKULU - KEŞAN RASİM ERGENE ORTAOKULU

KEŞAN ATATÜRK SPOR SALONU

13.02.2020 Perşembe

13:00

OKUL SPORLARI

OKUL SPORLARI BADMINTON YILDIZ KIZ KEŞAN İLÇE BİRİNCİLİĞİ

OKUL SPORLARI - BADMINTON MÜSABAKALARI

KEŞAN İLHAMİ ERTEM MTAL SPOR SALONU

13.02.2020 Perşembe

16:00

SATRANC FAALiYETi      

EDİRNE GSİM SPOR OKULLARI ORYANTASYON TURNUVASI

SATRANÇ - TURNUVA

EDİRNE GENÇLİK MERKEZİ SATRANÇ SALONU

14.02.2020 Cuma

09:00

OKUL SPORLARI

OKUL SPORLARI VOLEYBOL GENÇLER GRUP MÜSABAKALARI

OKUL SPORLARI - VOLEYBOL

MİMAR SİNAN SPOR SALONU

14.02.2020 Cuma

09:00

OKUL SPORLARI

OKUL SPORLARI VOLEYBOL GENÇLER GRUP MÜSABAKALARI

OKUL SPORLARI - VOLEYBOL

SELİMİYE ÖĞRENCİ YURDU SPOR SALONU

14.02.2020 Cuma

10:00

OKUL SPORLARI

OKUL SPORLARI BADMINTON YILDIZ KIZ-ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ

OKUL SPORLARI - BADMINTON MÜSABAKALARI

EDİRNE GENÇLİK MERKEZİ SPOR SALONU

14.02.2020 Cuma

16:00

SATRANC FAALiYETi      

EDİRNE GSİM SPOR OKULLARI ORYANTASYON TURNUVASI

SATRANÇ - TURNUVA

EDİRNE GENÇLİK MERKEZİ SATRANÇ SALONU

15.02.2020 Cumartesi

09:00

OKUL SPORLARI

OKUL SPORLARI VOLEYBOL GENÇLER GRUP MÜSABAKALARI

OKUL SPORLARI - VOLEYBOL

MİMAR SİNAN SPOR SALONU

15.02.2020 Cumartesi

09:00

OKUL SPORLARI

OKUL SPORLARI VOLEYBOL GENÇLER GRUP MÜSABAKALARI

OKUL SPORLARI - VOLEYBOL

SELİMİYE ÖĞRENCİ YURDU SPOR SALONU

15.02.2020 Cumartesi

13:00

Amatör Futbol

U-19 LİGİ

EDİRNE SPOR - UZUNKÖPRÜ SPOR

SARAÇHANE 1 NOLU FUTBOL SAHASI

15.02.2020 Cumartesi

14:00

Amatör Futbol

U-15 LİGİ

KÖPRÜCESPOR - ENDERSPOR

TÜFAD 50. YIL 

15.02.2020 Cumartesi

14:00

Amatör Futbol

U-15 LİGİ

ŞÜKRÜPAŞA SPOR - KEŞAN GENÇ ORDU SPOR

SARAÇHANE 2 NOLU FUTBOL SAHASI

15.02.2020 Cumartesi

14:00

Amatör Futbol

U-19 LİGİ

KEŞAN İDMAN YURDU - YENİİMARET SPOR

KEŞAN SENTETİK FUTBOL SAHASI

15.02.2020 Cumartesi

14:00

Amatör Futbol

U-15 LİGİ

MEGA GENÇ - EDİRNE SPOR

İBRAHİM ACAR (YILDIRIM) FUTBOL SAHASI

15.02.2020 Cumartesi

15:15

Amatör Futbol

U-15 LİGİ

FATİH SPOR - UZUNKÖPRÜ VETERANLAR SPOR

SARAÇHANE 1 NOLU FUTBOL SAHASI

15.02.2020 Cumartesi

16:00

SATRANC FAALiYETi      

EDİRNE GSİM SPOR OKULLARI ORYANTASYON TURNUVASI

SATRANÇ - TURNUVA

EDİRNE GENÇLİK MERKEZİ SATRANÇ SALONU

15.02.2020 Cumartesi

16:00

VOLEYBOL FAALiYETi      

2019-2020 VOLEYBOL SEZONU YILDIZ KIZLAR LİGİ

HAVSA BLD GENÇLİK SP. - FATİH SULTAN MEHMET ORTAOKULU

EDİRNE GENÇLİK MERKEZİ SPOR SALONU

15.02.2020 Cumartesi

19:00

VOLEYBOL FAALiYETi     

2019-2020 VOLEYBOL SEZONU YILDIZ KIZLAR LİGİ

AVRUPA YILDIZLARI S.K. - KIRCASALİH MADEN SPOR KULÜBÜ

MİMAR SİNAN SPOR SALONU

16.02.2020 Pazar

09:00

OKUL SPORLARI

OKUL SPORLARI VOLEYBOL GENÇLER GRUP MÜSABAKALARI

OKUL SPORLARI - VOLEYBOL

MİMAR SİNAN SPOR SALONU

16.02.2020 Pazar

09:00

OKUL SPORLARI

OKUL SPORLARI VOLEYBOL GENÇLER GRUP MÜSABAKALARI

OKUL SPORLARI - VOLEYBOL

SELİMİYE ÖĞRENCİ YURDU SPOR SALONU

16.02.2020 Pazar

11:30

Amatör Futbol

SÜPER AMATÖR

MEGA GENÇ - ÇARŞI SPOR

İBRAHİM ACAR (YILDIRIM) FUTBOL SAHASI

16.02.2020 Pazar

13:45

Amatör Futbol

SÜPER AMATÖR

YILDIRIM G.B. - KİRİŞHANE SPOR

İBRAHİM ACAR (YILDIRIM) FUTBOL SAHASI

16.02.2020 Pazar

14:00

Amatör Futbol

1. AMATÖR KÜME

AYŞEKADINSPOR - SARAÇHANE SPOR

SARAÇHANE 1 NOLU FUTBOL SAHASI

16.02.2020 Pazar

14:00

Amatör Futbol

1. AMATÖR KÜME

ENEZ SPOR - MESCİT SPOR

ENEZ İLÇE STADI

16.02.2020 Pazar

14:00

Amatör Futbol

1. AMATÖR KÜME

KÖPRÜCESPOR - SÜLOĞLUSPOR

TÜFAD 50. YIL 

16.02.2020 Pazar

14:00

Amatör Futbol

1. AMATÖR KÜME

SUBAŞISPOR - ANAFARTALAR

SUBAŞI STADI

16.02.2020 Pazar

14:00

Amatör Futbol

1. AMATÖR KÜME

YENİ KARPUZLU SPOR - KEŞAN İDMAN YURDU

YENİ KARPUZLU FUTBOL SAHASI

16.02.2020 Pazar

14:00

Amatör Futbol

1. AMATÖR KÜME

YENİ MAHALLE SPOR - KARAAĞAÇ ARDA SPOR

HAVSA İLÇE STADI

16.02.2020 Pazar

14:00

Amatör Futbol

BAL LİGİ

UZUNKÖPRÜ SPOR - ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş.

UZUNKÖPRÜ ERGENE FUTBOL STADI

16.02.2020 Pazar

14:00

Amatör Futbol

SÜPER AMATÖR

OSMANLISPOR - KARLIOVA SPOR

OSMANLI FUTBOL SAHASI

16.02.2020 Pazar

14:00

Amatör Futbol

SÜPER AMATÖR

YENİİMARET SPOR - LALAPAŞASPOR

YENİİMARET FUTBOL SAHASI

16.02.2020 Pazar

14:00

Amatör Futbol

SÜPER AMATÖR

İPSALA SPOR - TUNCASPOR

İPSALA İLÇE STADI

16.02.2020 Pazar

14:00

VOLEYBOL FAALiYETi     

2019-2020 VOLEYBOL SEZONU YILDIZ KIZLAR LİGİ

KEŞAN YILDIZI SPOR KULÜBÜ - HAVSA BLD GENÇLİK SP.

KEŞAN ATATÜRK SPOR SALONU

16.02.2020 Pazar

16:00

SATRANC FAALiYETi      

EDİRNE GSİM SPOR OKULLARI ORYANTASYON TURNUVASI

SATRANÇ - TURNUVA

EDİRNE GENÇLİK MERKEZİ SATRANÇ SALONU

16.02.2020 Pazar

16:00

VOLEYBOL FAALiYETi     

2019-2020 VOLEYBOL SEZONU KADINLAR 2. LİGİ

EDİRNE SPOR - NOVA GENÇLİK SPOR

MİMAR SİNAN SPOR SALONU

16.02.2020 Pazar

16:30

Amatör Futbol

1. AMATÖR KÜME

KAZANOVA SPOR - DSİ SPOR

İBRAHİM ACAR (YILDIRIM) FUTBOL SAHASI

16.02.2020 Pazar

19:00

VOLEYBOL FAALiYETi     

2019-2020 VOLEYBOL SEZONU YILDIZ KIZLAR LİGİ

FATİH SULTAN MEHMET ORTAOKULU - AVRUPA YILDIZLARI S.K.

MİMAR SİNAN SPOR SALONU

17.02.2020 Pazartesi

10:00

OKUL SPORLARI

OKUL SPORLARI BADMINTON YILDIZ KIZ-ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ

OKUL SPORLARI - BADMINTON MÜSABAKALARI

EDİRNE GENÇLİK MERKEZİ SPOR SALONU

17.02.2020 Pazartesi

10:00

OKUL SPORLARI

OKUL SPORLARI BASKETBOL KÜÇÜK ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ

1.Maç: FATİH SULTAN MEHMET ORTAOKULU - ÖZEL EDİRNE TED ORTAOKULU                                                                                                                                                                                2.Maç: ÖZEL FİLİZ O.O. - KIRKPINAR AĞASI ALPER YAZOĞLU O.O.

FATİH SULTAN MEHMET O.O. SP. SL.

17.02.2020 Pazartesi

11:00

OKUL SPORLARI

OKUL SPORLARI BASKETBOL KÜÇÜK ERKEK KEŞAN İLÇE BİRİNCİLİĞİ

1.Maç: KEŞAN RASİM ERGENE ORTAOKULU - ÖZEL NEVZAT KAHRAMAN ORTAOKULU                                                                                                                                                                    2.Maç: KEŞAN ÖZEL BAHÇEŞEHİR ORTAOKULU - KEŞAN YEKTA BAYDAR ORTAOKULU

KEŞAN ATATÜRK SPOR SALONU

17.02.2020 Pazartesi

13:00

OKUL SPORLARI

OKUL SPORLARI BASKETBOL KÜÇÜK KIZ İL BİRİNCİLİĞİ

1.Maç: FATİH SULTAN MEHMET ORTAOKULU - ÖZEL SAFİR ORTAOKULU                                                                                                                                                                                            2.Maç: KIRKPINAR AĞASI ALPER YAZOĞLU O.O. - ÖZEL BAHÇEŞEHİR O.O.

FATİH SULTAN MEHMET O.O. SP. SL.

17.02.2020 Pazartesi

20:00

BİRİÇ SPOR FAALiYETi

GELENEKSEL PAZARTESİ AÇIK İKİLİ BRİÇ TURNUVASI

BRİÇ - TURNUVA

ACAR (NOVA) TESİSLERİ

18.02.2020 Salı

10:00

OKUL SPORLARI

OKUL SPORLARI BADMINTON YILDIZ KIZ-ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ

OKUL SPORLARI - BADMINTON MÜSABAKALARI

EDİRNE GENÇLİK MERKEZİ SPOR SALONU

18.02.2020 Salı

10:00

OKUL SPORLARI

OKUL SPORLARI BASKETBOL KÜÇÜK ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ

1.Maç: ÖZEL BAHÇŞEHİR ORTAOKULU - ÖZEL FİLİZ O.O.                                                                                                                                                                                                                       2.Maç: ÖZEL SAFİR ORTAOKULU - FATİH SULTAN MEHMET ORTAOKULU

FATİH SULTAN MEHMET O.O. SP. SL.

19.02.2020 Çarşamba

10:00

OKUL SPORLARI

OKUL SPORLARI BADMINTON YILDIZ KIZ-ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ

OKUL SPORLARI - BADMINTON MÜSABAKALARI

EDİRNE GENÇLİK MERKEZİ SPOR SALONU

19.02.2020 Çarşamba

10:00

OKUL SPORLARI

OKUL SPORLARI BASKETBOL KÜÇÜK ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ

1.Maç: ÖZEL EDİRNE TED ORTAOKULU - ÖZEL SAFİR ORTAOKULU                                                                                                                                                                                                    2.Maç: KIRKPINAR AĞASI ALPER YAZOĞLU O.O. - ÖZEL BAHÇŞEHİR ORTAOKULU

FATİH SULTAN MEHMET O.O. SP. SL.

19.02.2020 Çarşamba

13:00

OKUL SPORLARI

OKUL SPORLARI BASKETBOL KÜÇÜK KIZ İL BİRİNCİLİĞİ

1.Maç: SELİMİYE İMAM HATİP O.O. - ÖZEL SAFİR ORTAOKULU                                                                                                                                                                                                               2.Maç: KIRKPINAR AĞASI ALPER YAZOĞLU O.O. - FATİH SULTAN MEHMET ORTAOKULU

FATİH SULTAN MEHMET O.O. SP. SL.

20.02.2020 Perşembe

09:00

OKUL SPORLARI

OKUL SPORLARI TAEKWONDO GENÇ KIZ-ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ

OKUL SPORLARI - TAEKWONDO

EDİRNE GENÇLİK MERKEZİ SPOR SALONU

21.02.2020 Cuma

10:00

OKUL SPORLARI

OKUL SPORLARI BASKETBOL KÜÇÜK ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ

1.Maç: A GRUBU 1. Sİ - B GRUBU 2. Sİ                                                                                                                                                                                                                                                        2.Maç: B GRUBU 1. Sİ - A GRUBU 2. Sİ

FATİH SULTAN MEHMET O.O. SP. SL.

21.02.2020 Cuma

13:00

OKUL SPORLARI

OKUL SPORLARI BASKETBOL KÜÇÜK KIZ İL BİRİNCİLİĞİ

1.Maç: ÖZEL BAHÇEŞEHİR O.O. - FATİH SULTAN MEHMET ORTAOKULU                                                                                                                                                                                              2.Maç: SELİMİYE İMAM HATİP O.O. - KIRKPINAR AĞASI ALPER YAZOĞLU O.O.

FATİH SULTAN MEHMET O.O. SP. SL.

21.02.2020 Cuma

18:00

BASKETBOL FAALiYETi    

2019-2020 BASKETBOL SEZONU KADINLAR BÖLGESEL LİGİ

DSİ SPOR - CEYHAN BELEDİYE

MİMAR SİNAN SPOR SALONU