25.06.2019 Salı
|
19:30
|
BASKETBOL FAALiYETi
|
2018-2019 BASKETBOL SEZONU BÜYÜK ERKEKLER LİGİ
|
1.Maç: FATİH SULTAN MEHMET ORTAOKULU - YENİİMARET SPOR 2.Maç: EDİRNE GENÇLİK SPOR - DSİ SPOR
|
MİMAR SİNAN SPOR SALONU
|
26.06.2019 Çarşamba
|
18:00
|
Amatör Futbol
|
U-11 MİNİ MİNİKLER FUTBOL ŞENLİĞİ
|
ENDERSPOR - EDİRNE BİRLİK SPOR
|
SARAÇHANE 1 NOLU FUTBOL SAHASI
|
26.06.2019 Çarşamba
|
18:00
|
Amatör Futbol
|
U-11 MİNİ MİNİKLER FUTBOL ŞENLİĞİ
|
KEŞAN GENÇ ORDU SPOR - ŞÜKRÜPAŞA ATLETİK SPOR
|
KEŞAN BELEDİYESİ SENTETİK SAHA
|
26.06.2019 Çarşamba
|
19:15
|
Amatör Futbol
|
U-11 MİNİ MİNİKLER FUTBOL ŞENLİĞİ
|
FATİH SPOR - GENÇ ASLANLAR
|
SARAÇHANE 1 NOLU FUTBOL SAHASI
|
26.06.2019 Çarşamba
|
19:30
|
BASKETBOL FAALiYETi
|
2018-2019 BASKETBOL SEZONU BÜYÜK ERKEKLER LİGİ
|
1.Maç: ŞÜKRÜPAŞA SPOR - TRAKYA YILDIZI SPOR 2.Maç: YENİİMARET SPOR - KIRCASALİH MADEN SPOR KULÜBÜ
|
MİMAR SİNAN SPOR SALONU
|
27.06.2019 Perşembe
|
18:30
|
SATRANC FAALiYETi
|
EDİRNE HAZİRAN AYI UKD SATRANÇ TURNUVASI
|
SATRANÇ - TURNUVA
|
EDİRNE GENÇLİK MERKEZİ SATRANÇ SALONU
|
27.06.2019 Perşembe
|
19:30
|
BASKETBOL FAALiYETi
|
2018-2019 BASKETBOL SEZONU BÜYÜK ERKEKLER LİGİ
|
1.Maç: TRAKYA YILDIZI SPOR - YENİİMARET SPOR 2.Maç: DSİ SPOR - FATİH SULTAN MEHMET ORTAOKULU
|
MİMAR SİNAN SPOR SALONU
|
28.06.2019 Cuma
|
09:30
|
YÜZME FAALİYETİ
|
KIRKPINAR YÜZME MÜSABAKALARI
|
YÜZME MÜSABAKALARI - 1. SEANS YÜZME MÜSABAKALARI - 2. SEANS
|
EDİRNE OLİMPİK YÜZME HAVUZU
|
28.06.2019 Cuma
|
16:00
|
SATRANC FAALiYETi
|
EDİRNE HAZİRAN AYI UKD SATRANÇ TURNUVASI
|
SATRANÇ - TURNUVA
|
EDİRNE GENÇLİK MERKEZİ SATRANÇ SALONU
|
28.06.2019 Cuma
|
18:00
|
Amatör Futbol
|
U-11 MİNİ MİNİKLER FUTBOL ŞENLİĞİ
|
GENÇ ASLANLAR - 1914 EDİRNE GÜCÜ SPOR
|
SARAÇHANE 1 NOLU FUTBOL SAHASI
|
28.06.2019 Cuma
|
18:00
|
Amatör Futbol
|
U-11 MİNİ MİNİKLER FUTBOL ŞENLİĞİ
|
ŞÜKRÜPAŞA ATLETİK SPOR - ENDER SPOR
|
SARAÇHANE 2 NOLU FUTBOL SAHASI
|
28.06.2019 Cuma
|
19:15
|
Amatör Futbol
|
U-11 MİNİ MİNİKLER FUTBOL ŞENLİĞİ
|
EDİRNE BİRLİKSPOR - TRAKYA KARTALLARI SPOR
|
SARAÇHANE 2 NOLU FUTBOL SAHASI
|
28.06.2019 Cuma
|
19:15
|
Amatör Futbol
|
U-11 MİNİ MİNİKLER FUTBOL ŞENLİĞİ
|
ŞÜKRÜPAŞA SPOR - FATİH SPOR
|
SARAÇHANE 1 NOLU FUTBOL SAHASI
|
29.06.2019 Cumartesi
|
09:30
|
YÜZME FAALİYETİ
|
KIRKPINAR YÜZME MÜSABAKALARI
|
YÜZME MÜSABAKALARI - 1. SEANS YÜZME MÜSABAKALARI - 2. SEANS
|
EDİRNE OLİMPİK YÜZME HAVUZU
|
29.06.2019 Cumartesi
|
10:30
|
SATRANC FAALiYETi
|
EDİRNE HAZİRAN AYI UKD SATRANÇ TURNUVASI
|
SATRANÇ - TURNUVA
|
EDİRNE GENÇLİK MERKEZİ SATRANÇ SALONU
|
29.06.2019 Cumartesi
|
19:30
|
BASKETBOL FAALiYETi
|
2018-2019 BASKETBOL SEZONU BÜYÜK ERKEKLER LİGİ
|
1.Maç: KARAAĞAÇ ARDA SPOR - EDİRNE GENÇLİK SPOR 2.Maç: KIRCASALİH MADEN SPOR KULÜBÜ - FATİH SULTAN MEHMET ORTAOKULU
|
MİMAR SİNAN SPOR SALONU
|
30.06.2019 Pazar
|
09:30
|
YÜZME FAALİYETİ
|
KIRKPINAR YÜZME MÜSABAKALARI
|
YÜZME MÜSABAKALARI - 1. SEANS YÜZME MÜSABAKALARI - 2. SEANS
|
EDİRNE OLİMPİK YÜZME HAVUZU
|
30.06.2019 Pazar
|
10:30
|
SATRANC FAALiYETi
|
EDİRNE HAZİRAN AYI UKD SATRANÇ TURNUVASI
|
SATRANÇ - TURNUVA
|
EDİRNE GENÇLİK MERKEZİ SATRANÇ SALONU
|
30.06.2019 Pazar
|
18:30
|
Amatör Futbol
|
U-11 MİNİ MİNİKLER FUTBOL ŞENLİĞİ
|
A GRUBU 1. Sİ - B GRUBU 1. Sİ
|
SARAÇHANE 1 NOLU FUTBOL SAHASI
|
30.06.2019 Pazar
|
19:30
|
BASKETBOL FAALiYETi
|
2018-2019 BASKETBOL SEZONU BÜYÜK ERKEKLER LİGİ
|
1.Maç: EDİRNE GENÇLİK SPOR - ŞÜKRÜPAŞA SPOR 2.Maç: KARAAĞAÇ ARDA SPOR - DSİ SPOR
|
MİMAR SİNAN SPOR SALONU
|
01.07.2019 Pazartesi
|
19:30
|
BASKETBOL FAALiYETi
|
2018-2019 BASKETBOL SEZONU BÜYÜK ERKEKLER LİGİ
|
1.Maç: YENİİMARET SPOR - EDİRNE GENÇLİK SPOR 2.Maç: ŞÜKRÜPAŞA SPOR - KARAAĞAÇ ARDA SPOR
|
MİMAR SİNAN SPOR SALONU
|
02.07.2019 Salı
|
19:30
|
BASKETBOL FAALiYETi
|
2018-2019 BASKETBOL SEZONU BÜYÜK ERKEKLER LİGİ
|
1.Maç: FATİH SULTAN MEHMET ORTAOKULU - TRAKYA YILDIZI SPOR 2.Maç: DSİ SPOR - KIRCASALİH MADEN SPOR KULÜBÜ
|
MİMAR SİNAN SPOR SALONU
|
05.07.2019 Cuma
|
09:00
|
GURES FAALiYETi
|
658. TARİHİ KIRKPINAR YAĞLI GÜREŞLERİ
|
KIRKPINAR YAĞLI GÜREŞLERİ
|
SARAYİÇİ ER MEYDANI
|
05.07.2019 Cuma
|
19:30
|
BASKETBOL FAALiYETi
|
2018-2019 BASKETBOL SEZONU BÜYÜK ERKEKLER LİGİ
|
1.Maç: EDİRNE GENÇLİK SPOR - FATİH SULTAN MEHMET ORTAOKULU 2.Maç: KARAAĞAÇ ARDA SPOR - YENİİMARET SPOR
|
MİMAR SİNAN SPOR SALONU
|