09.01.2019 Çarşamba
|
10:00
|
BiLARDO FAALiYETi
|
EDİRNE 3 BANT BİLARDO İL BİRİNCİLİĞİ
|
BİLARDO - İL BİRİNCİLİĞİ
|
MAGIC BİLARDO SALONU
|
09.01.2019 Çarşamba
|
10:00
|
OKUL SPORLARI
|
OKUL SPORLARI FUTSAL GENÇ A KIZ İL BİRİNCİLİĞİ
|
EDİRNE LİSESİ - UZUNKÖPRÜ ANADOLU LİSESİ
|
SELİMİYE ÖĞRENCİ YURDU SPOR SALONU
|
09.01.2019 Çarşamba
|
10:00
|
OKUL SPORLARI
|
OKUL SPORLARI TENİS GENÇ A KIZ-ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ
|
ÖZEL BEYKENT FEN LİSESİ - YILDIRIM BEYAZIT AND LİSESİ
|
ŞÜKRÜPAŞA TENİS KORTU
|
09.01.2019 Çarşamba
|
10:00
|
OKUL SPORLARI
|
OKUL SPORLARI VOLEYBOL YILDIZ ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ
|
1.Maç: KEŞAN MECİDİYE O.O. - ENEZ ATATÜRK O.O. 2.Maç: KEŞAN YENİMUHACİR ORTAOKULU - KEŞAN BEYENDİK ORTAOKULU
|
KEŞAN ATATÜRK SPOR SALONU
|
09.01.2019 Çarşamba
|
10:00
|
OKUL SPORLARI
|
OKUL SPORLARI VOLEYBOL YILDIZ ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ
|
UZUNKÖPRÜ ŞEHSUVARBEY ORTAOKULU - UZUNKÖPRÜ SAFİYE EROL ORTAOKULU
|
UZUNKÖPRÜ GENÇLİK MERKEZİ SPOR SALONU
|
09.01.2019 Çarşamba
|
11:00
|
OKUL SPORLARI
|
OKUL SPORLARI FUTSAL GENÇ A ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ
|
1.Maç: OKUL SPORLARI - ÜÇÜNCÜLÜK MAÇI 2.Maç: OKUL SPORLARI - FİNAL
|
SELİMİYE ÖĞRENCİ YURDU SPOR SALONU
|
09.01.2019 Çarşamba
|
19:30
|
BASKETBOL FAALiYETi
|
BASKETBOL U-14 KIZ LİGİ
|
1.Maç: DSİ SPOR - BALKAN JUDO SPOR 2.Maç: TUNCASPOR - EDİRNE YILDIZLARI SPOR
|
MİMAR SİNAN SPOR SALONU
|
10.01.2019 Perşembe
|
09:30
|
OKUL SPORLARI
|
OKUL SPORLARI VOLEYBOL GENÇ A ERKEK KEŞAN İLÇE BİRİNCİLİĞİ
|
1.Maç: KEŞAN DR. RIFAT OSMAN MTAL - KEŞAN MEHMET AKİF ERSOY AND. LİS. 2.Maç: UZUNKÖPRÜ TEV ORHAN ÇETİN FEN LİSESİ - KEŞAN ÖZEL FİNAL TEMEL LİSESİ 3.Maç: ENEZ ÇOK PROGRAMLI LİSESİ - KEŞAN LİSESİ 4.Maç: KEŞAN MESLEKİ TEKNİK ANADOLU LİSESİ - UZUNKÖPRÜ ANADOLU LİSESİ
|
KEŞAN ATATÜRK SPOR SALONU
|
10.01.2019 Perşembe
|
10:00
|
BiLARDO FAALiYETi
|
EDİRNE 3 BANT BİLARDO İL BİRİNCİLİĞİ
|
BİLARDO - İL BİRİNCİLİĞİ
|
MAGIC BİLARDO SALONU
|
10.01.2019 Perşembe
|
10:00
|
OKUL SPORLARI
|
OKUL SPORLARI BADMINTON GENÇ A KIZ İL BİRİNCİLİĞİ
|
1.Maç: SELİMİYE MES. TEK. AND. LİS. - EDİRNE LİSESİ 2.Maç: İLHAMİ ERTEM ANADOLU LİSESİ - HAVSA ŞAHİKA ERKURT AND. LİSESİ
|
EDİRNE GENÇLİK MERKEZİ SPOR SALONU
|
10.01.2019 Perşembe
|
10:00
|
OKUL SPORLARI
|
OKUL SPORLARI VOLEYBOL GENÇ A ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ
|
1.Maç: HAVSA ŞAHİKA ERKURT AND. LİSESİ - ÖZEL FEN BİLİMLERİ TEMEL LİSESİ 2.Maç: AKMERCAN AND. İMAM HATİP LİSESİ - EDİRNE LİSESİ
|
MİMAR SİNAN SPOR SALONU
|
10.01.2019 Perşembe
|
19:30
|
BASKETBOL FAALiYETi
|
BASKETBOL U-14 ERKEK LİGİ
|
1.Maç: EDİRNE YILDIZLARI SPOR - BASKETBOL AKADEMİ 2.Maç: DSİ SPOR (B) - FATİH SULTAN MEHMET O.O (B)
|
MİMAR SİNAN SPOR SALONU
|
11.01.2019 Cuma
|
10:00
|
BiLARDO FAALiYETi
|
EDİRNE 3 BANT BİLARDO İL BİRİNCİLİĞİ
|
BİLARDO - İL BİRİNCİLİĞİ
|
MAGIC BİLARDO SALONU
|
11.01.2019 Cuma
|
10:00
|
OKUL SPORLARI
|
OKUL SPORLARI FUTSAL GENÇ A KIZ İL BİRİNCİLİĞİ
|
1.Maç: A GRUBU 1. Sİ - B GRUBU 2. Sİ 2.Maç: B GRUBU 1. Sİ - A GRUBU 2. Sİ
|
SELİMİYE ÖĞRENCİ YURDU SPOR SALONU
|
11.01.2019 Cuma
|
11:00
|
OKUL SPORLARI
|
OKUL SPORLARI VOLEYBOL GENÇ A ERKEK KEŞAN İLÇE BİRİNCİLİĞİ
|
1.Maç: B GRUBU 1. Sİ - C GRUBU 2. Sİ 2.Maç: C GRUBU 1.Sİ - B GRUBU 2. Sİ
|
KEŞAN ATATÜRK SPOR SALONU
|
11.01.2019 Cuma
|
13:00
|
OKUL SPORLARI
|
OKUL SPORLARI BADMINTON GENÇ A KIZ İL BİRİNCİLİĞİ
|
1.Maç: 80. YIL CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ - SELİMİYE MES. TEK. AND. LİS. 2.Maç: SÜLEYMAN DEMİREL FEN LİSESİ - İLHAMİ ERTEM ANADOLU LİSESİ
|
EDİRNE GENÇLİK MERKEZİ SPOR SALONU
|
11.01.2019 Cuma
|
19:30
|
BASKETBOL FAALiYETi
|
BASKETBOL U-14 KIZ LİGİ
|
1.Maç: DSİ SPOR - TUNCASPOR 2.Maç: EDİRNE YILDIZLARI SPOR - BALKAN JUDO SPOR
|
MİMAR SİNAN SPOR SALONU
|
12.01.2019 Cumartesi
|
09:30
|
YÜZME FAALİYETİ
|
ANALİG SEÇME YARIŞLARI VE AÇIKYAŞ İL TEST YARIŞLARI
|
YÜZME YARIŞMALARI - 1. SEANS YÜZME YARIŞMALARI - 2. SEANS
|
EDİRNE OLİMPİK YÜZME HAVUZU
|
12.01.2019 Cumartesi
|
10:00
|
BiLARDO FAALiYETi
|
EDİRNE 3 BANT BİLARDO İL BİRİNCİLİĞİ
|
BİLARDO - İL BİRİNCİLİĞİ
|
MAGIC BİLARDO SALONU
|
12.01.2019 Cumartesi
|
12:00
|
Amatör Futbol
|
U-13 LİGİ
|
ÖZEL İDARE SPOR - ŞÜKRÜPAŞA SPOR
|
SARAÇHANE 2 NOLU FUTBOL SAHASI
|
12.01.2019 Cumartesi
|
12:00
|
Amatör Futbol
|
U-19 LİGİ
|
ANAFARTALAR - KEŞAN İDMAN YURDU
|
KEŞAN SENTETİK ÇİM SAHA
|
12.01.2019 Cumartesi
|
12:00
|
Amatör Futbol
|
U-19 LİGİ
|
AŞÇIOĞLUSPOR - UZUNKÖPRÜ SPOR
|
UZUNKÖPRÜ SENTETİK FUTBOL SAHASI
|
12.01.2019 Cumartesi
|
13:00
|
Amatör Futbol
|
U-13 LİGİ
|
YILDIRIM G.B. - ENDERSPOR
|
İBRAHİM ACAR (YILDIRIM) FUTBOL SAHASI
|
12.01.2019 Cumartesi
|
13:00
|
Amatör Futbol
|
U-19 LİGİ
|
EDİRNE SPOR - YENİİMARET SPOR
|
SARAÇHANE 1 NOLU FUTBOL SAHASI
|
12.01.2019 Cumartesi
|
13:45
|
Amatör Futbol
|
U-13 LİGİ
|
DSİ SPOR - GENÇ ASLANLAR
|
SARAÇHANE 2 NOLU FUTBOL SAHASI
|
12.01.2019 Cumartesi
|
14:30
|
Amatör Futbol
|
U-13 LİGİ
|
KEŞAN GENÇ ORDU SPOR - TRAKYA KARTALLARI SPOR
|
KEŞAN SENTETİK ÇİM SAHA
|
12.01.2019 Cumartesi
|
14:30
|
Amatör Futbol
|
U-19 LİGİ
|
MESCİT SPOR - KEŞAN 1959
|
UZUNKÖPRÜ SENTETİK FUTBOL SAHASI
|
12.01.2019 Cumartesi
|
15:00
|
Amatör Futbol
|
U-19 LİGİ
|
KÖPRÜCESPOR - ENDERSPOR
|
TÜFAD 50. YIL
|
12.01.2019 Cumartesi
|
15:15
|
Amatör Futbol
|
U-13 LİGİ
|
EDİRNE BİRLİKSPOR - UZUNKÖPRÜ VETERANLAR SPOR
|
SARAÇHANE 1 NOLU FUTBOL SAHASI
|
12.01.2019 Cumartesi
|
15:30
|
Amatör Futbol
|
U-13 LİGİ
|
FATİH SPOR - KARAAĞAÇ ARDA SPOR
|
SARAÇHANE 2 NOLU FUTBOL SAHASI
|
12.01.2019 Cumartesi
|
17:00
|
BASKETBOL FAALiYETi
|
TÜRKİYE ERKEKLER BASKETBOL 1. LİGİ
|
EDİRNE SPOR - YALOVASPOR
|
MİMAR SİNAN SPOR SALONU
|
13.01.2019 Pazar
|
09:30
|
YÜZME FAALİYETİ
|
ANALİG SEÇME YARIŞLARI VE AÇIKYAŞ İL TEST YARIŞLARI
|
YÜZME YARIŞMALARI - 1. SEANS YÜZME YARIŞMALARI - 2. SEANS
|
EDİRNE OLİMPİK YÜZME HAVUZU
|
13.01.2019 Pazar
|
10:00
|
BiLARDO FAALiYETi
|
EDİRNE 3 BANT BİLARDO İL BİRİNCİLİĞİ
|
BİLARDO - İL BİRİNCİLİĞİ
|
MAGIC BİLARDO SALONU
|
13.01.2019 Pazar
|
14:00
|
BASKETBOL FAALiYETi
|
BASKETBOL U-14 ERKEK LİGİ
|
1.Maç: BASKETBOL AKADEMİ - DSİ SPOR (B) 2.Maç: DSİ SPOR (A) - EDİRNE YILDIZLARI SPOR
|
MİMAR SİNAN SPOR SALONU
|
14.01.2019 Pazartesi
|
10:00
|
OKUL SPORLARI
|
OKUL SPORLARI FUTSAL GENÇ A KIZ İL BİRİNCİLİĞİ
|
1.Maç: OKUL SPORLARI - ÜÇÜNCÜLÜK MAÇI 2.Maç: OKUL SPORLARI - FİNAL
|
SELİMİYE ÖĞRENCİ YURDU SPOR SALONU
|
14.01.2019 Pazartesi
|
10:00
|
OKUL SPORLARI
|
OKUL SPORLARI TENİS GENÇ A KIZ-ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ
|
SERHAT İMKB MTAL - ÖZEL BEYKENT FEN LİSESİ
|
ŞÜKRÜPAŞA TENİS KORTU
|
14.01.2019 Pazartesi
|
10:00
|
OKUL SPORLARI
|
OKUL SPORLARI VOLEYBOL YILDIZ ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ
|
1.Maç: KEŞAN YEKTA BAYDAR ORTAOKULU - KEŞAN YENİMUHACİR ORTAOKULU 2.Maç: KEŞAN AHMET YENİCE ORTAOKULU - KEŞAN MECİDİYE ORTAOKULU
|
KEŞAN ATATÜRK SPOR SALONU
|
14.01.2019 Pazartesi
|
11:00
|
OKUL SPORLARI
|
OKUL SPORLARI VOLEYBOL GENÇ A ERKEK KEŞAN İLÇE BİRİNCİLİĞİ
|
OKUL SPORLARI - İLÇE BİRİNCİLİĞİ
|
KEŞAN ATATÜRK SPOR SALONU
|
14.01.2019 Pazartesi
|
12:00
|
OKUL SPORLARI
|
OKUL SPORLARI HENTBOL YILDIZ KIZ-ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ
|
1.Maç: MİTHATPAŞA O.O. - GAZİOSMANPAŞA O.O. 2.Maç: MEHMET RUŞEN ERKURT ORTA OKULU - GAZİOSMANPAŞA O.O.
|
SELİMİYE ÖĞRENCİ YURDU SPOR SALONU
|
14.01.2019 Pazartesi
|
13:00
|
OKUL SPORLARI
|
OKUL SPORLARI BADMINTON GENÇ A KIZ İL BİRİNCİLİĞİ
|
1.Maç: EDİRNE LİSESİ - 80. YIL CUMHURİYET AND. LİSESİ 2.Maç: HAVSA ŞAHİKA ERKURT AND. LİSESİ - SÜLEYMAN DEMİREL FEN LİSESİ
|
EDİRNE GENÇLİK MERKEZİ SPOR SALONU
|
15.01.2019 Salı
|
09:00
|
OKUL SPORLARI
|
OKUL SPORLARI YÜZME GENÇLER KIZ-ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ
|
OKUL SPORLARI - YÜZME YARIŞMALARI
|
EDİRNE OLİMPİK YÜZME HAVUZU
|
15.01.2019 Salı
|
10:00
|
OKUL SPORLARI
|
OKUL SPORLARI BADMINTON GENÇ A KIZ İL BİRİNCİLİĞİ
|
1.Maç: B GRUBU 1. Sİ - A GRUBU 2. Sİ 2.Maç: A GRUBU 1. Sİ - B GRUBU 2. Sİ
|
EDİRNE GENÇLİK MERKEZİ SPOR SALONU
|
15.01.2019 Salı
|
10:00
|
OKUL SPORLARI
|
OKUL SPORLARI VOLEYBOL YILDIZ ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ
|
1.Maç: A GRUBU 1. Sİ - B GRUBU 2. Sİ 2.Maç: B GRUBU 1. Sİ - A GRUBU 2. Sİ
|
KEŞAN ATATÜRK SPOR SALONU
|
15.01.2019 Salı
|
19:30
|
BASKETBOL FAALiYETi
|
BASKETBOL U-14 ERKEK LİGİ
|
1.Maç: FATİH SULTAN MEHMET O.O (B) - FATİH SULTAN MEHMET O.O(A) 2.Maç: TUNCASPOR - DSİ SPOR (A)
|
MİMAR SİNAN SPOR SALONU
|
16.01.2019 Çarşamba
|
09:00
|
OKUL SPORLARI
|
OKUL SPORLARI YÜZME GENÇLER KIZ-ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ
|
OKUL SPORLARI - YÜZME YARIŞMALARI
|
EDİRNE OLİMPİK YÜZME HAVUZU
|
16.01.2019 Çarşamba
|
10:00
|
OKUL SPORLARI
|
OKUL SPORLARI TENİS GENÇ A KIZ-ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ
|
YILDIRIM BEYAZIT ANADOLU LİSESİ - SERHAT İMKB MTAL
|
ŞÜKRÜPAŞA TENİS KORTU
|
16.01.2019 Çarşamba
|
10:00
|
OKUL SPORLARI
|
OKUL SPORLARI VOLEYBOL YILDIZ ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ
|
1.Maç: OKUL SPORLARI - YARI FİNAL 2.Maç: OKUL SPORLARI - YARI FİNAL
|
KEŞAN ATATÜRK SPOR SALONU
|
16.01.2019 Çarşamba
|
11:00
|
OKUL SPORLARI
|
OKUL SPORLARI VOLEYBOL GENÇ A ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ
|
1.Maç: OKUL SPORLARI - YARI FİNAL 2.Maç: OKUL SPORLARI - YARI FİNAL
|
MİMAR SİNAN SPOR SALONU
|
16.01.2019 Çarşamba
|
19:30
|
BASKETBOL FAALiYETi
|
BASKETBOL U-14 ERKEK LİGİ
|
1.Maç: DSİ SPOR (B) - DSİ SPOR (A) 2.Maç: FATİH SULTAN MEHMET O.O(A) - BASKETBOL AKADEMİ
|
MİMAR SİNAN SPOR SALONU
|
17.01.2019 Perşembe
|
10:00
|
OKUL SPORLARI
|
OKUL SPORLARI BADMINTON GENÇ A KIZ İL BİRİNCİLİĞİ
|
1.Maç: OKUL SPORLARI - ÜÇÜNCÜLÜK MAÇI 2.Maç: OKUL SPORLARI - FİNAL
|
MİMAR SİNAN SPOR SALONU
|
17.01.2019 Perşembe
|
10:00
|
OKUL SPORLARI
|
OKUL SPORLARI VOLEYBOL YILDIZ ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ
|
1.Maç: OKUL SPORLARI - ÜÇÜNCÜLÜK MAÇI 2.Maç: OKUL SPORLARI - FİNAL
|
KEŞAN ATATÜRK SPOR SALONU
|
17.01.2019 Perşembe
|
11:00
|
OKUL SPORLARI
|
OKUL SPORLARI VOLEYBOL GENÇ A ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ
|
1.Maç: OKUL SPORLARI - ÜÇÜNCÜLÜK MAÇI 2.Maç: OKUL SPORLARI - FİNAL
|
MİMAR SİNAN SPOR SALONU
|
17.01.2019 Perşembe
|
19:30
|
BASKETBOL FAALiYETi
|
BASKETBOL U-14 ERKEK LİGİ
|
1.Maç: TUNCASPOR - DSİ SPOR (B) 2.Maç: DSİ SPOR (A) - FATİH SULTAN MEHMET O.O(A)
|
MİMAR SİNAN SPOR SALONU
|
18.01.2019 Cuma
|
18:00
|
BASKETBOL FAALiYETi
|
BASKETBOL U-14 ERKEK LİGİ
|
1.Maç: BASKETBOL AKADEMİ - FATİH SULTAN MEHMET O.O (B) 2.Maç: EDİRNE YILDIZLARI SPOR - TUNCASPOR
|
MİMAR SİNAN SPOR SALONU
|