30.11.2018-07.12.2018 HAFTALIK FAALİYET PROGRAMI
29.11.2018

30.11.2018 Cuma

10:00

OKUL SPORLARI

OKUL SPORLARI FUTBOL GENÇ A ERKEK KEŞAN İLÇE BİRİNCİLİĞİ

1.Maç: KEŞAN İLHAMİ ERTEM MTAL - KEŞAN SAFİYE EROL MTAL                                                                                                                                                2.Maç: KEŞAN HERSEKZADE ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ - KEŞAN LİSESİ                                                                                                                               3.Maç:  KEŞAN DR. RIFAT OSMAN MTAL - KEŞAN MESLEKİ TEKNİK ANADOLU LİSESİ

KEŞAN SENTETİK ÇİM SAHA

30.11.2018 Cuma

10:00

OKUL SPORLARI

OKUL SPORLARI MASA TENİSİ GENÇ A KIZ İL BİRİNCİLİĞİ

OKUL SPORLARI - MASA TENİSİ

EKREM DEMİRAY SPOR SALONU

30.11.2018 Cuma

11:00

OKUL SPORLARI

OKUL SPORLARI BASKETBOL GENÇ A ERKEK İL BİRİNCİSİ

1.Maç: MERKEZ 1.Sİ - İLÇE 2. Sİ                                                                                                                                                                                                         2.Maç: MERKEZ 2.Sİ - İLÇE 1. Sİ

MİMAR SİNAN SPOR SALONU

30.11.2018 Cuma

11:00

OKUL SPORLARI

OKUL SPORLARI FUTBOL GENÇ A ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ

1. MURAT ANADOLU LİSESİ - SÜLEYMAN DEMİREL FEN LİSESİ

SARAÇHANE 2 NOLU FUTBOL SAHASI

30.11.2018 Cuma

11:00

OKUL SPORLARI

OKUL SPORLARI FUTBOL GENÇ A ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ

1.Maç: SELİMİYE MES. TEK. AND. LİS. - HASAN SEZAİ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ                                                                                                                 2.Maç: AKMERCAN AND. İMAM HATİP LİSESİ - EDİRNE KIRKPINAR SPOR LİSESİ

SARAÇHANE 1 NOLU FUTBOL SAHASI

30.11.2018 Cuma

13:00

OKUL SPORLARI

OKUL SPORLARI FUTBOL GENÇ A ERKEK İPSALA İLÇE BİRİNCİLİĞİ

İPSALA ŞEHİT ER MUSTAFA AYDIN AND. LİSESİ - İPSALA ANADOLU LİSESİ

İPSALA İLÇE STADI

01.12.2018 Cumartesi

12:00

Amatör Futbol

U15 LİGİ

AŞÇIOĞLUSPOR - UZUNKÖPRÜ VETERANLAR SPOR

UZUNKÖPRÜ SENTETİK FUTBOL SAHASI

01.12.2018 Cumartesi

12:00

Amatör Futbol

U15 LİGİ

DSİ SPOR - YILDIRIM G.B.

SARAÇHANE 1 NOLU FUTBOL SAHASI

01.12.2018 Cumartesi

14:00

Amatör Futbol

U15 LİGİ

KÖPRÜCESPOR - YENİ İMARET SPOR

HIDIRAĞA FUTBOL SAHASI

01.12.2018 Cumartesi

14:00

Amatör Futbol

U-17 LİGİ

EDİRNE SPOR - DSİ SPOR

SARAÇHANE 1 NOLU FUTBOL SAHASI

01.12.2018 Cumartesi

14:00

Amatör Futbol

U15 LİGİ

ENDERSPOR - GENÇ ASLANLAR

SARAÇHANE 2 NOLU FUTBOL SAHASI

01.12.2018 Cumartesi

14:00

Amatör Futbol

U15 LİGİ

MEGA GENÇ - ŞÜKRÜPAŞA SPOR

YILDIRIM İBRAHİM ACAR TESİSLERİ

01.12.2018 Cumartesi

14:30

Amatör Futbol

U17 LİGİ

MESCİT SPOR - SUBAŞISPOR

UZUNKÖPRÜ SENTETİK FUTBOL SAHASI

01.12.2018 Cumartesi

16:00

Amatör Futbol

U15 LİGİ

TUNCASPOR - EDİRNESPOR

SARAÇHANE 1 NOLU FUTBOL SAHASI

01.12.2018 Cumartesi

17:00

BASKETBOL FAALiYETi    

TÜRKİYE ERKEKLER BASKETBOL 1. LİGİ

EDİRNE BLD. EDİRNE SP. - MANİSA B.Ş.B.

MİMAR SİNAN SPOR SALONU

02.12.2018 Pazar

10:00

JUDO FAALiYETi         

İLLERARASI JUDO TURNUVASI

JUDO - TURNUVA

MİMAR SİNAN SPOR SALONU

02.12.2018 Pazar

12:00

Amatör Futbol

SÜPER AMATÖR

KARAAĞAÇ ARDA SPOR - TUNCASPOR

SARAÇHANE 1 NOLU FUTBOL SAHASI

02.12.2018 Pazar

13:00

Amatör Futbol

1. AMATÖR KÜME

AŞÇIOĞLUSPOR - SUBAŞISPOR

UZUNKÖPRÜ SENTETİK FUTBOL SAHASI

02.12.2018 Pazar

13:00

Amatör Futbol

1. AMATÖR KÜME

KAZANOVA SPOR - ÇARŞI SPOR

YILDIRIM İBRAHİM ACAR TESİSLERİ

02.12.2018 Pazar

14:00

Amatör Futbol

1. AMATÖR KÜME

KIRCASALİH SPOR - YENİ KARPUZLU SPOR

KIRCASALİH STADI

02.12.2018 Pazar

14:00

Amatör Futbol

1. AMATÖR KÜME

YENİMAMAK SPOR KULÜBÜ - AYŞEKADINSPOR

HAVSA İLÇE STADI

02.12.2018 Pazar

14:00

Amatör Futbol

1. AMATÖR KÜME

SÜLOĞLUSPOR - DSİ SPOR

SÜLOĞLU İLÇE FUTBOL SAHASI

02.12.2018 Pazar

14:00

Amatör Futbol

BAL LİGİ

UZUNKÖPRÜ SPOR - MODAFEN SPOR

UZUNKÖPRÜ ERGENE FUTBOL STADI

02.12.2018 Pazar

14:00

Amatör Futbol

SÜPER AMATÖR

KEŞANSPOR - OSMANLISPOR

KEŞAN SENTETİK ÇİM SAHA

02.12.2018 Pazar

14:00

Amatör Futbol

SÜPER AMATÖR

YENİİMARET SPOR (A) - İPSALA SPOR

YENİİMARET FUTBOL SAHASI

02.12.2018 Pazar

14:15

Amatör Futbol

SÜPER AMATÖR

KİRİŞHANE SPOR - HAVSA BİRLİK SPOR

SARAÇHANE 1 NOLU FUTBOL SAHASI

02.12.2018 Pazar

15:30

Amatör Futbol

1. AMATÖR KÜME

18 KASIM KURTULUŞ SPOR - ANAFARTALAR

UZUNKÖPRÜ SENTETİK FUTBOL SAHASI

02.12.2018 Pazar

15:30

Amatör Futbol

SÜPER AMATÖR

YILDIRIM G.B. - SARAÇHANE SPOR

YILDIRIM İBRAHİM ACAR TESİSLERİ

02.12.2018 Pazar

16:15

Amatör Futbol

SÜPER AMATÖR

LALAPAŞASPOR - KARLIOVA SPOR

SARAÇHANE 1 NOLU FUTBOL SAHASI

03.12.2018 Pazartesi

10:00

OKUL SPORLARI

OKUL SPORLARI BASKETBOL YILDIZ ERKEK KEŞAN İLÇE BİRİNCİLİĞİ

1.Maç: KEŞAN ÖZEL BAHÇEŞEHİR ORTAOKULU - KEŞAN YEKTA BAYDAR ORTAOKULU                                                                                                        2.Maç: KEŞAN FATİH SULTAN MEHMET ORTAOKULU - KEŞAN ÖZEL ÇÖZÜM AKADEMİ OKULLARI O.O.

KEŞAN ATATÜRK SPOR SALONU

03.12.2018 Pazartesi

10:00

OKUL SPORLARI

OKUL SPORLARI FUTBOL GENÇ A ERKEK KEŞAN İLÇE BİRİNCİLİĞİ

1.Maç: C GRUBU 1.Sİ - E GRUBU 1. Sİ                                                                                                                                                                                              2.Maç: D GRUBU 1. Sİ - C GRUBU 2. Sİ

KEŞAN SENTETİK ÇİM SAHA

03.12.2018 Pazartesi

10:00

OKUL SPORLARI

OKUL SPORLARI FUTSAL GENÇ A ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ

1.Maç: EMEL-ÖZGÜR SUBAŞIAY MTAL - SÜHEYL ÜNVER MES. VE TEK. AND. LS.                                                                                                                      2.Maç: EDİRNE LİSESİ - 1. MURAT ANADOLU LİSESİ                                                                                                                                                                       3.Maç:  YILDIRIM BEYAZIT ANADOLU LİSESİ - EDİRNE MES. TEK. AND. LİS.                                                                                                                                 4.Maç:  SERHAT İMKB MTAL - ÖZEL SINAV TEMEL LİSESİ

SELİMİYE ÖĞRENCİ YURDU SPOR SALONU

03.12.2018 Pazartesi

10:00

OKUL SPORLARI

OKUL SPORLARI MASA TENİSİ GENÇ A ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ

OKUL SPORLARI - MASA TENİSİ

EKREM DEMİRAY SPOR SALONU

03.12.2018 Pazartesi

10:00

OKUL SPORLARI

OKUL SPORLARI VOLEYBOL GENÇ A KIZ UZUNKÖPRÜ İLÇE BİRİNCİLİĞİ

1.Maç: UZUNKÖPRÜ MUZAFFER A. AND. LİS. - UZUNKÖPRÜ MES. VE TEK. AND. LİS.                                                                                                               2.Maç: UZUNKÖPRÜ TEV ORHAN ÇETİN FEN LİSESİ - UZUNKÖPRÜ MAHMUT ARİF DİLMEN MTAL

UZUNKÖPRÜ ERGENE SPOR SALONU

03.12.2018 Pazartesi

11:00

OKUL SPORLARI

OKUL SPORLARI FUTBOL GENÇ A ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ

A GRUBU 1. Sİ - B GRUBU 2. Sİ

SARAÇHANE 1 NOLU FUTBOL SAHASI

03.12.2018 Pazartesi

11:00

OKUL SPORLARI

OKUL SPORLARI FUTBOL GENÇ A ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ

B GRUBU 1. Sİ - A GRUBU 2. Sİ

SARAÇHANE 2 NOLU FUTBOL SAHASI

03.12.2018 Pazartesi

18:30

BASKETBOL FAALiYETi    

2018-2019 SEZONU BASKETBOL YILDIZ ERKEK LİGİ

1.Maç: FATİH SULTAN MEHMET ORTAOKULU - KEŞAN GENÇLİK MERKEZİ S.K.                                                                                                                        2.Maç: DSİ SPOR (A) - AKMERCAN İHL

MİMAR SİNAN SPOR SALONU

04.12.2018 Salı

10:00

OKUL SPORLARI

OKUL SPORLARI FUTSAL GENÇ A KIZ İL BİRİNCİLİĞİ

1.Maç: 80. YIL CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ - 1. MURAT ANADOLU LİSESİ                                                                                                                               2.Maç: EMEL-ÖZGÜR SUBAŞIAY MTAL - SERHAT İMKB MTAL                                                                                                                                                         3.Maç:  EDİRNE LİSESİ - UZUNKÖPRÜ ANADOLU LİSESİ

SELİMİYE ÖĞRENCİ YURDU SPOR SALONU

04.12.2018 Salı

11:00

OKUL SPORLARI

OKUL SPORLARI BASKETBOL GENÇ A ERKEK İL BİRİNCİSİ

1.Maç: OKUL SPORLARI - ÜÇÜNCÜLÜK MAÇI                                                                                                                                                                                  2.Maç: OKUL SPORLARI - FİNAL

MİMAR SİNAN SPOR SALONU

04.12.2018 Salı

13:00

OKUL SPORLARI

OKUL SPORLARI FUTSAL GENÇ A ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ

80. YIL CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ - İLHAMİ ERTEM ANADOLU LİSESİ

SELİMİYE ÖĞRENCİ YURDU SPOR SALONU

05.12.2018 Çarşamba

09:30

OKUL SPORLARI

OKUL SPORLARI VOLEYBOL GENÇ A KIZ KEŞAN İLÇE BİRİNCİLİĞİ

1.Maç: KEŞAN LİSESİ - KEŞAN ÖZEL UĞUR AND. LİS.                                                                                                                                                                    2.Maç: KEŞAN YUSUF ÇAPRAZ ANADOLU LİSESİ - KEŞAN İLHAMİ ERTEM MTAL                                                                                                                         3.Maç:  KEŞAN FEN LİSESİ - KEŞAN SAFİYE EROL MTAL                                                                                                                                                               4.Maç:  KEŞAN ANADOLU LİSESİ - KEŞAN MEHMET AKİF ERSOY AND. LİS.

KEŞAN ATATÜRK SPOR SALONU

05.12.2018 Çarşamba

09:30

OKUL SPORLARI

OKUL SPORLARI VOLEYBOL GENÇ A KIZİL BİRİNCİLİĞİ

1.Maç: ÖZEL FEN BİLİMLERİ TEMEL LİSESİ - SÜHEYL ÜNVER MES. VE TEK. AND. LS.                                                                                                              2.Maç: İLHAMİ ERTEM ANADOLU LİSESİ - SELİMİYE MES. TEK. AND. LİS.                                                                                                                                     3.Maç:  80. YIL CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ - SÜLEYMAN DEMİREL FEN LİSESİ                                                                                                                     4.Maç:  SOSYAL BİLİMLER LİSESİ - EDİRNE LİSESİ

İLHAMİ ERTEM SPOR SALONU

05.12.2018 Çarşamba

10:00

OKUL SPORLARI

OKUL SPORLARI FUTSAL GENÇ A ERKEK UZUNKÖPRÜ İLÇE BİRİNCİLİĞİ

1.Maç: UZUNKÖPRÜ ANADOLU LİSESİ - UZUNKÖPRÜ MAHMUT ARİF DİLMEN TİCARET MESLEK  LİSESİ                                                                               2.Maç: UZUNKÖPRÜ MUZAFFER A. AND. LİS. - UZUNKÖPRÜ MİMAR M.MESLEK.AND.LİS.

UZUNKÖPRÜ ERGENE SPOR SALONU

05.12.2018 Çarşamba

11:00

OKUL SPORLARI

OKUL SPORLARI BASKETBOL GENÇ A KIZ İL BİRİNCİLİĞİ

1.Maç: SOSYAL BİLİMLER LİSESİ - EMEL-ÖZGÜR SUBAŞIAY MTAL                                                                                                                                               2.Maç: İLHAMİ ERTEM ANADOLU LİSESİ - 80. YIL CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ

MİMAR SİNAN SPOR SALONU

05.12.2018 Çarşamba

11:00

OKUL SPORLARI

OKUL SPORLARI FUTBOL GENÇ A ERKEK KEŞAN İLÇE BİRİNCİLİĞİ

C1-E1 - D1-C2 GALİBİ

KEŞAN SENTETİK ÇİM SAHA

05.12.2018 Çarşamba

11:00

OKUL SPORLARI

OKUL SPORLARI FUTBOL GENÇ A ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ

OKUL SPORLARI - MERKEZ İLÇE BİRİNCİLİĞİ

SARAÇHANE 1 NOLU FUTBOL SAHASI

06.12.2018 Perşembe

09:30

OKUL SPORLARI

OKUL SPORLARI VOLEYBOL GENÇ A KIZ KEŞAN İLÇE BİRİNCİLİĞİ

1.Maç: KEŞAN HERSEKZADE ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ - KEŞAN MEHMET AKİF ERSOY AND. LİS.                                                                                  2.Maç: KEŞAN FEN LİSESİ - KEŞAN ANADOLU LİSESİ                                                                                                                                                                     3.Maç:  KEŞAN DR. RIFAT OSMAN MTAL - KEŞAN ÖZEL UĞUR AND. LİS.                                                                                                                                     4.Maç:  KEŞAN YUSUF ÇAPRAZ ANADOLU LİSESİ - KEŞAN LİSESİ

KEŞAN ATATÜRK SPOR SALONU

06.12.2018 Perşembe

10:00

OKUL SPORLARI

OKUL SPORLARI BASKETBOL YILDIZ ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ

1.Maç: ÖZEL BAHÇŞEHİR ORTAOKULU - ÖZEL EDİRNE BEYKENT ORTAOKULU                                                                                                                      2.Maç: KIRKPINAR AĞASI ALPER YAZOĞLU O.O. - FATİH SULTAN MEHMET ORTAOKULU

MİMAR SİNAN SPOR SALONU

06.12.2018 Perşembe

10:00

OKUL SPORLARI

OKUL SPORLARI FUTSAL GENÇ A ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ

1.Maç: EDİRNE MES. TEK. AND. LİS. - SERHAT İMKB MTAL                                                                                                                                                           2.Maç: YILDIRIM BEYAZIT ANADOLU LİSESİ - ÖZEL SINAV TEMEL LİSESİ                                                                                                                                      3.Maç:  1. MURAT AND LİSESİ - ÖZEL SINAV TEMEL LİSESİ 4.Maç:  EDİRNE LİSESİ - SÜHEYL ÜNVER MTAL

SELİMİYE ÖĞRENCİ YURDU SPOR SALONU

06.12.2018 Perşembe

10:00

OKUL SPORLARI

OKUL SPORLARI VOLEYBOL GENÇ A KIZ UZUNKÖPRÜ İLÇE BİRİNCİLİĞİ

1.Maç: UZUNKÖPRÜ ANADOLU LİSESİ - UZUNKÖPRÜ MUZAFFER A. AND. LİS.                                                                                                                          2.Maç: UZUNKÖPRÜ HÜSEYİN ÇORUM MTAL - UZUNKÖPRÜ TEV ORHAN ÇETİN FEN LİSESİ

UZUNKÖPRÜ ERGENE SPOR SALONU

06.12.2018 Perşembe

13:00

OKUL SPORLARI

OKUL SPORLARI BASKETBOL YILDIZ KIZ İL BİRİNCİLİĞİ

ÖZEL BAHÇEŞEHİR O.O. - KIRKPINAR AĞASI ALPER YAZOĞLU O.O.

MİMAR SİNAN SPOR SALONU

06.12.2018 Perşembe

18:30

BASKETBOL FAALiYETi    

2018-2019 SEZONU BASKETBOL YILDIZ KIZ LİGİ

FATİH SULTAN MEHMET O.O(A) - FATİH SULTAN MEHMET O.O. (B)

MİMAR SİNAN SPOR SALONU

06.12.2018 Perşembe

20:00

BASKETBOL FAALiYETi    

2018-2019 SEZONU BASKETBOL YILDIZ ERKEK LİGİ

DSİ SPOR (B) - EDİRNE YILDIZLARI SP.

MİMAR SİNAN SPOR SALONU

07.12.2018 Cuma

10:00

OKUL SPORLARI

OKUL SPORLARI BASKETBOL YILDIZ ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ

1.Maç: ÖZEL EDİRNE BEYKENT ORTAOKULU - KIRKPINAR AĞASI ALPER YAZOĞLU O.O.                                                                                                       2.Maç: ÖZEL BAHÇŞEHİR ORTAOKULU - FATİH SULTAN MEHMET ORTAOKULU

MİMAR SİNAN SPOR SALONU

07.12.2018 Cuma

10:00

OKUL SPORLARI

OKUL SPORLARI FUTSAL GENÇ A KIZ İL BİRİNCİLİĞİ

1.Maç: MERİÇ ÇOK PROGRAMLI LİSESİ - EDİRNE LİSESİ                                                                                                                                                              2.Maç: 1. MURAT ANADOLU LİSESİ - EMEL-ÖZGÜR SUBAŞIAY MTAL                                                                                                                                            3.Maç:  80. YIL CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ - SERHAT İMKB MTAL

SELİMİYE ÖĞRENCİ YURDU SPOR SALONU

07.12.2018 Cuma

10:00

OKUL SPORLARI

OKUL SPORLARI VOLEYBOL GENÇ A KIZ UZUNKÖPRÜ İLÇE BİRİNCİLİĞİ

1.Maç: UZUNKÖPRÜ MES. VE TEK. AND. LİS. - UZUNKÖPRÜ ANADOLU LİSESİ                                                                                                                          2.Maç: UZUNKÖPRÜ MAHMUT ARİF DİLMEN MTAL - UZUNKÖPRÜ HÜSEYİN ÇORUM MTAL

UZUNKÖPRÜ ERGENE SPOR SALONU

07.12.2018 Cuma

13:00

OKUL SPORLARI

OKUL SPORLARI BASKETBOL YILDIZ KIZ İL BİRİNCİLİĞİ

FATİH SULTAN MEHMET ORTAOKULU - MEHMET RUŞEN ERKURT ORTA OKULU

MİMAR SİNAN SPOR SALONU

07.12.2018 Cuma

13:00

OKUL SPORLARI

OKUL SPORLARI FUTSAL GENÇ A ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ

ÖZEL FEN BİLİMLERİ TEMEL LİSESİ - 80. YIL CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ

SELİMİYE ÖĞRENCİ YURDU SPOR SALONU