8.11.2018-11.11.2018 SPOR FAALİYET PROGRAMI

05.11.2018

08.11.2018 Perşembe

18:00

SATRANC FAALiYETi      

ATATÜRK Ü ANMA SATRANÇ TURNUVASI

SATRANÇ - TURNUVA

EDİRNE GENÇLİK MERKEZİ SATRANÇ SALONU

09.11.2018 Cuma

10:30

BiSiKLET FAALiYETi     

ATATÜRK Ü ANMA BİSİKLET TURU

BİSİKLET - ETKİNLİK

KARAAĞAÇ YATILI BÖLGE İLKOKULU

09.11.2018 Cuma

18:00

SATRANC FAALiYETi      

ATATÜRK Ü ANMA SATRANÇ TURNUVASI

SATRANÇ - TURNUVA

EDİRNE GENÇLİK MERKEZİ SATRANÇ SALONU

10.11.2018 Cumartesi

10:00

MASA TENiSi FAALiYETi  

ATATÜRK Ü ANMA MASA TENİSİ TURNUVASI

MASA TENİSİ - TURNUVA

EKREM DEMİRAY SPOR SALONU

10.11.2018 Cumartesi

10:00

SATRANC FAALiYETi      

ATATÜRK Ü ANMA SATRANÇ TURNUVASI

SATRANÇ - TURNUVA

EDİRNE GENÇLİK MERKEZİ SATRANÇ SALONU

10.11.2018 Cumartesi

12:00

Amatör Futbol

U-15 LİGİ

GENÇ ASLANLAR - FATİH SPOR

SARAÇHANE 1 NOLU FUTBOL SAHASI

10.11.2018 Cumartesi

13:00

Amatör Futbol

U-15 LİGİ

UZUNKÖPRÜ VETERANLAR SPOR - İPSALA SPOR

UZUNKÖPRÜ ERGENE FUTBOL STADI

10.11.2018 Cumartesi

14:00

Amatör Futbol

U-15 LİGİ

EDİRNE SPOR - KÖPRÜCESPOR

SARAÇHANE 2 NOLU FUTBOL SAHASI

10.11.2018 Cumartesi

14:00

Amatör Futbol

U-15 LİGİ

YENİİMARET SPOR - MEGA GENÇ

YENİİMARET FUTBOL SAHASI

10.11.2018 Cumartesi

14:00

Amatör Futbol

U-15 LİGİ

YILDIRIM G.B. - ENDERSPOR

İBRAHİM ACAR (YILDIRIM) FUTBOL SAHASI

10.11.2018 Cumartesi

14:00

Amatör Futbol

U-17 LİGİ

EDİRNE SPOR - MESCİT SPOR

SARAÇHANE 1 NOLU FUTBOL SAHASI

10.11.2018 Cumartesi

14:00

Amatör Futbol

U-17 LİGİ

SUBAŞISPOR - UZUNKÖPRÜ SPOR

SUBAŞI STADI

10.11.2018 Cumartesi

16:00

Amatör Futbol

U-15 LİGİ

TUNCASPOR - ŞÜKRÜPAŞA SPOR

SARAÇHANE 1 NOLU FUTBOL SAHASI

10.11.2018 Cumartesi

17:00

BASKETBOL FAALiYETi    

TÜRKİYE ERKEKLER BASKETBOL 1. LİGİ

EDİRNE BLD. EDİRNE SP. - OGM ORMAN SPOR

MİMAR SİNAN SPOR SALONU

11.11.2018 Pazar

10:00

SATRANC FAALiYETi      

ATATÜRK Ü ANMA SATRANÇ TURNUVASI

SATRANÇ - TURNUVA

EDİRNE GENÇLİK MERKEZİ SATRANÇ SALONU

11.11.2018 Pazar

12:00

Amatör Futbol

1. AMATÖR KÜME

TAYAKADINSPOR - DSİ SPOR

SARAÇHANE 2 NOLU FUTBOL SAHASI

11.11.2018 Pazar

12:00

Amatör Futbol

SÜPER AMATÖR

SARAÇHANE SPOR - KARAAĞAÇ ARDA SPOR

SARAÇHANE 1 NOLU FUTBOL SAHASI

11.11.2018 Pazar

14:00

Amatör Futbol

1. AMATÖR KÜME

AYŞEKADINSPOR - ÇARŞI SPOR

SARAÇHANE 2 NOLU FUTBOL SAHASI

11.11.2018 Pazar

14:00

Amatör Futbol

1. AMATÖR KÜME

AŞÇIOĞLUSPOR - 18 KASIM KURTULUŞ SPOR

UZUNKÖPRÜ SENTETİK FUTBOL SAHASI

11.11.2018 Pazar

14:00

Amatör Futbol

1. AMATÖR KÜME

SUBAŞISPOR - ENEZ SPOR

SUBAŞI STADI

11.11.2018 Pazar

14:00

Amatör Futbol

1. AMATÖR KÜME

SÜLOĞLUSPOR - KAZANOVA SPOR

SÜLOĞLU İLÇE FUTBOL SAHASI

11.11.2018 Pazar

14:00

Amatör Futbol

1. AMATÖR KÜME

YENİ KARPUZLU SPOR - ANAFARTALAR

YENİ KARPUZLU FUTBOL SAHASI

11.11.2018 Pazar

14:00

Amatör Futbol

1. AMATÖR KÜME

YENİ MAHALLE SPOR - MEGA GENÇ

HAVSA İLÇE STADI

11.11.2018 Pazar

14:00

Amatör Futbol

BAL LİGİ

EDİRNE SPOR - ÇERKEZKÖY 1911 DOĞAN SPOR

25 KASIM STADI

11.11.2018 Pazar

14:00

Amatör Futbol

SÜPER AMATÖR

KEŞAN 1959 - LALAPAŞASPOR

KEŞAN SEMT SAHASI

11.11.2018 Pazar

14:00

Amatör Futbol

SÜPER AMATÖR

YILDIRIM G.B. - YENİİMARET SPOR

İBRAHİM ACAR (YILDIRIM) FUTBOL SAHASI

11.11.2018 Pazar

14:00

Amatör Futbol

SÜPER AMATÖR

İPSALA SPOR - KİRİŞHANE SPOR

İPSALA İLÇE STADI

11.11.2018 Pazar

14:15

Amatör Futbol

SÜPER AMATÖR

KARLIOVA SPOR - HAVSA BİRLİK SPOR

SARAÇHANE 1 NOLU FUTBOL SAHASI

11.11.2018 Pazar

16:30

Amatör Futbol

SÜPER AMATÖR

TUNCASPOR - OSMANLISPOR

SARAÇHANE 1 NOLU FUTBOL SAHASI