01.11.2018-04.11.2018 SPOR FAALİYET PROGRAMI

02.11.2018

01.11.2018 Perşembe

18:00

SATRANC FAALiYETi      

EDİRNE YILDIZLAR - VETERANLAR SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ

SATRANÇ - TURNUVA

EDİRNE GENÇLİK MERKEZİ SATRANÇ SALONU

02.11.2018 Cuma

18:00

SATRANC FAALiYETi      

EDİRNE YILDIZLAR - VETERANLAR SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ

SATRANÇ - TURNUVA

EDİRNE GENÇLİK MERKEZİ SATRANÇ SALONU

03.11.2018 Cumartesi

10:00

SATRANC FAALiYETi      

EDİRNE YILDIZLAR - VETERANLAR SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ

SATRANÇ - TURNUVA

EDİRNE GENÇLİK MERKEZİ SATRANÇ SALONU

03.11.2018 Cumartesi

12:00

Amatör Futbol

U-15 LİGİ

ŞÜKRÜPAŞA SPOR - YENİİMARET SPOR

SARAÇHANE 1 NOLU FUTBOL SAHASI

03.11.2018 Cumartesi

13:00

Amatör Futbol

U-17 LİGİ

UZUNKÖPRÜ SPOR - DSİ SPOR

UZUNKÖPRÜ SENTETİK FUTBOL SAHASI

03.11.2018 Cumartesi

14:00

Amatör Futbol

U-15 LİGİ

FATİH SPOR - YILDIRIM G.B.

SARAÇHANE 1 NOLU FUTBOL SAHASI

03.11.2018 Cumartesi

14:00

Amatör Futbol

U-15 LİGİ

KÖPRÜCESPOR - TUNCASPOR

TÜFAD 50. YIL 

03.11.2018 Cumartesi

14:00

Amatör Futbol

U-15 LİGİ

MEGA GENÇ - EDİRNE SPOR

İBRAHİM ACAR (YILDIRIM) FUTBOL SAHASI

03.11.2018 Cumartesi

14:00

Amatör Futbol

U-15 LİGİ

İPSALA SPOR - UZUNKÖPRÜ SPOR

İPSALA İLÇE STADI

03.11.2018 Cumartesi

16:00

Amatör Futbol

U-15 LİGİ

ENDERSPOR - DSİ SPOR

SARAÇHANE 1 NOLU FUTBOL SAHASI

04.11.2018 Pazar

10:00

SATRANC FAALiYETi      

EDİRNE YILDIZLAR - VETERANLAR SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ

SATRANÇ - TURNUVA

EDİRNE GENÇLİK MERKEZİ SATRANÇ SALONU

04.11.2018 Pazar

12:00

Amatör Futbol

SÜPER AMATÖR

TUNCASPOR - KARLIOVA SPOR

SARAÇHANE 1 NOLU FUTBOL SAHASI

04.11.2018 Pazar

12:15

Amatör Futbol

1. AMATÖR KÜME

DSİ SPOR - KAZANOVA SPOR

SARAÇHANE 2 NOLU FUTBOL SAHASI

04.11.2018 Pazar

14:00

Amatör Futbol

1. AMATÖR KÜME

18 KASIM KURTULUŞ SPOR - KIRCASALİH SPOR

UZUNKÖPRÜ SENTETİK FUTBOL SAHASI

04.11.2018 Pazar

14:00

Amatör Futbol

1. AMATÖR KÜME

ENEZ SPOR - AŞÇIOĞLUSPOR

ENEZ İLÇE STADI

04.11.2018 Pazar

14:00

Amatör Futbol

1. AMATÖR KÜME

MEGA GENÇ - SÜLOĞLUSPOR

YENİİMARET FUTBOL SAHASI

04.11.2018 Pazar

14:00

Amatör Futbol

BAL LİGİ

EDİRNE SPOR - TEKİRDAĞSPOR

25 KASIM STADI

04.11.2018 Pazar

14:00

Amatör Futbol

SÜPER AMATÖR

HAVSA BİRLİK SPOR - İPSALA SPOR

HAVSA İLÇE STADI

04.11.2018 Pazar

14:00

Amatör Futbol

SÜPER AMATÖR

KARAAĞAÇ ARDA SPOR - KEŞAN 1959

İBRAHİM ACAR (YILDIRIM) FUTBOL SAHASI

04.11.2018 Pazar

14:00

Amatör Futbol

SÜPER AMATÖR

OSMANLISPOR - YENİİMARET SPOR

OSMANLI FUTBOL SAHASI

04.11.2018 Pazar

14:15

Amatör Futbol

SÜPER AMATÖR

LALAPAŞASPOR - YILDIRIM G.B.

SARAÇHANE 1 NOLU FUTBOL SAHASI

04.11.2018 Pazar

14:30

Amatör Futbol

1. AMATÖR KÜME

ÇARŞI SPOR - YENİ MAHALLE SPOR

SARAÇHANE 2 NOLU FUTBOL SAHASI

04.11.2018 Pazar

15:30

Amatör Futbol

1. AMATÖR KÜME

ANAFARTALAR - SUBAŞISPOR

KEŞAN SEMT SAHASI

04.11.2018 Pazar

16:30

Amatör Futbol

SÜPER AMATÖR

KİRİŞHANE SPOR - SARAÇHANE SPOR

SARAÇHANE 1 NOLU FUTBOL SAHASI

04.11.2018 Pazar

16:45

Amatör Futbol

1. AMATÖR KÜME

TAYAKADINSPOR - AYŞEKADINSPOR

SARAÇHANE 2 NOLU FUTBOL SAHASI