26.10.2018 Cuma
|
18:00
|
BASKETBOL FAALiYETi
|
CUMHURİYET BAYRAMI BASKETBOL ETKİNLİĞİ
|
ETKİNLİK
|
İLHAMİ ERTEM SPOR SALONU
|
26.10.2018 Cuma
|
18:00
|
SATRANC FAALiYETi
|
EDİRNE CUMHURİYET BAYRAMI SATRANÇ TURNUVASI
|
SATRANÇ - TURNUVA
|
EDİRNE GENÇLİK MERKEZİ SATRANÇ SALONU
|
27.10.2018 Cumartesi
|
09:00
|
MASA TENiSi FAALiYETi
|
CUMHURİYET BAYRAMI MASA TENİSİ TURNUVASI
|
MASA TENİSİ - TURNUVA
|
EKREM DEMİRAY SPOR SALONU
|
27.10.2018 Cumartesi
|
09:30
|
YÜZME FAALİYETİ
|
11-12 YAŞ İL VİZE YÜZME MÜSABAKALARI
|
1. SEANS - YÜZME YARIŞMALARI 2. SEANS - YÜZME YARIŞMALARI
|
EDİRNE OLİMPİK YÜZME HAVUZU
|
27.10.2018 Cumartesi
|
10:00
|
BADMiNTON FAALiYETi
|
29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI BADMINTON TURNUVASI
|
BADMİNTON TURNUVASI
|
EDİRNE GENÇLİK MERKEZİ SPOR SALONU
|
27.10.2018 Cumartesi
|
10:00
|
SATRANC FAALiYETi
|
EDİRNE CUMHURİYET BAYRAMI SATRANÇ TURNUVASI
|
SATRANÇ - TURNUVA
|
EDİRNE GENÇLİK MERKEZİ SATRANÇ SALONU
|
27.10.2018 Cumartesi
|
10:00
|
TENiS SPOR FAALiYETi
|
TENİS CUMHURİYET KUPASI
|
TENİS TURNUVASI
|
ŞÜKRÜPAŞA TENİS KORTU
|
27.10.2018 Cumartesi
|
12:00
|
Amatör Futbol
|
U-15 LİGİ
|
EDİRNE SPOR - ŞÜKRÜPAŞA SPOR
|
SARAÇHANE 1 NOLU FUTBOL SAHASI
|
27.10.2018 Cumartesi
|
14:00
|
Amatör Futbol
|
U-15 LİGİ
|
AŞÇIOĞLUSPOR - UZUNKÖPRÜ SPOR
|
UZUNKÖPRÜ SENTETİK FUTBOL SAHASI
|
27.10.2018 Cumartesi
|
14:00
|
Amatör Futbol
|
U-15 LİGİ
|
ENDERSPOR - FATİH SPOR
|
SARAÇHANE 2 NOLU FUTBOL SAHASI
|
27.10.2018 Cumartesi
|
14:00
|
Amatör Futbol
|
U-15 LİGİ
|
KÖPRÜCESPOR - MEGA GENÇ
|
TÜFAD 50. YIL
|
27.10.2018 Cumartesi
|
14:00
|
Amatör Futbol
|
U-15 LİGİ
|
DSİ SPOR - GENÇ ASLANLAR
|
SARAÇHANE 1 NOLU FUTBOL SAHASI
|
27.10.2018 Cumartesi
|
14:00
|
Amatör Futbol
|
U-17 LİGİ
|
SUBAŞISPOR - MESCİT SPOR
|
SUBAŞI STADI
|
27.10.2018 Cumartesi
|
16:00
|
Amatör Futbol
|
U-15 LİGİ
|
TUNCASPOR - YENİİMARET SPOR
|
SARAÇHANE 2 NOLU FUTBOL SAHASI
|
27.10.2018 Cumartesi
|
16:00
|
BİLARDO FAALİYETİ
|
CUMHURİYET KUPASI BİLARDO 3 BANT TURNUVASI
|
BİLARDO - TURNUVA
|
MAGİC BİLARDO SALONU
|
27.10.2018 Cumartesi
|
16:15
|
Amatör Futbol
|
U-17 LİGİ
|
DSİ SPOR - EDİRNE SPOR
|
SARAÇHANE 1 NOLU FUTBOL SAHASI
|
27.10.2018 Cumartesi
|
17:00
|
BASKETBOL FAALiYETi
|
TÜRKİYE ERKEKLER BASKETBOL 1. LİGİ
|
EDİRNE BLD. EDİRNE SP. - ARTVİN BELEDİYE SPOR
|
MİMAR SİNAN SPOR SALONU
|
28.10.2018 Pazar
|
09:00
|
BiSiKLET FAALiYETi
|
10. CUMHURİYET KUPASI YOL BİSİKLET YOL YARIŞI
|
BİSİKLET - YARIŞMA
|
SELİMİYE CAMİ ÖNÜ
|
28.10.2018 Pazar
|
09:30
|
YÜZME FAALİYETİ
|
11-12 YAŞ İL VİZE YÜZME MÜSABAKALARI
|
1. SEANS - YÜZME YARIŞMALARI 2. SEANS - YÜZME YARIŞMALARI
|
EDİRNE OLİMPİK YÜZME HAVUZU
|
28.10.2018 Pazar
|
10:00
|
BADMiNTON FAALiYETi
|
29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI BADMINTON TURNUVASI
|
BADMİNTON TURNUVASI
|
EDİRNE GENÇLİK MERKEZİ SPOR SALONU
|
28.10.2018 Pazar
|
10:00
|
SATRANC FAALiYETi
|
EDİRNE CUMHURİYET BAYRAMI SATRANÇ TURNUVASI
|
SATRANÇ - TURNUVA
|
EDİRNE GENÇLİK MERKEZİ SATRANÇ SALONU
|
28.10.2018 Pazar
|
10:00
|
TENiS SPOR FAALiYETi
|
TENİS CUMHURİYET KUPASI
|
TENİS TURNUVASI
|
ŞÜKRÜPAŞA TENİS KORTU
|
28.10.2018 Pazar
|
14:00
|
Amatör Futbol
|
BAL LİGİ
|
UZUNKÖPRÜ SPOR - BİGASPOR
|
UZUNKÖPRÜ ERGENE FUTBOL STADI
|
28.10.2018 Pazar
|
14:00
|
Amatör Futbol
|
SÜPER AMATÖR
|
KEŞAN 1959 - KİRİŞHANE SPOR
|
KEŞAN SEMT SAHASI
|
28.10.2018 Pazar
|
14:00
|
Amatör Futbol
|
SÜPER AMATÖR
|
OSMANLISPOR - KARLIOVA SPOR
|
OSMANLI FUTBOL SAHASI
|
28.10.2018 Pazar
|
14:00
|
Amatör Futbol
|
SÜPER AMATÖR
|
SARAÇHANE SPOR - HAVSA BİRLİK SPOR
|
SARAÇHANE 1 NOLU FUTBOL SAHASI
|
28.10.2018 Pazar
|
14:00
|
Amatör Futbol
|
SÜPER AMATÖR
|
YENİİMARET SPOR - LALAPAŞASPOR
|
YENİİMARET FUTBOL SAHASI
|
28.10.2018 Pazar
|
14:00
|
Amatör Futbol
|
SÜPER AMATÖR
|
YILDIRIM G.B. - KARAAĞAÇ ARDA SPOR
|
İBRAHİM ACAR (YILDIRIM) FUTBOL SAHASI
|
28.10.2018 Pazar
|
14:00
|
Amatör Futbol
|
SÜPER AMATÖR
|
İPSALA SPOR - TUNCASPOR
|
İPSALA İLÇE STADI
|
28.10.2018 Pazar
|
16:00
|
BİLARDO FAALİYETİ
|
CUMHURİYET KUPASI BİLARDO 3 BANT TURNUVASI
|
BİLARDO - TURNUVA
|
MAGİC BİLARDO SALONU
|
29.10.2018 Pazartesi
|
14:00
|
Amatör Futbol
|
U-15 LİGİ
|
EDİRNE SPOR - TUNCASPOR
|
SARAÇHANE 1 NOLU FUTBOL SAHASI
|
29.10.2018 Pazartesi
|
14:00
|
Amatör Futbol
|
U-15 LİGİ
|
UZUNKÖPRÜ VETERANLAR SPOR - AŞÇIOĞLUSPOR
|
UZUNKÖPRÜ SENTETİK FUTBOL SAHASI
|
29.10.2018 Pazartesi
|
14:00
|
Amatör Futbol
|
U-15 LİGİ
|
YENİİMARET SPOR - KÖPRÜCESPOR
|
YENİİMARET FUTBOL SAHASI
|
29.10.2018 Pazartesi
|
14:00
|
Amatör Futbol
|
U-15 LİGİ
|
YILDIRIM G.B. - DSİ SPOR
|
İBRAHİM ACAR (YILDIRIM) FUTBOL SAHASI
|
29.10.2018 Pazartesi
|
14:00
|
Amatör Futbol
|
U-15 LİGİ
|
ŞÜKRÜPAŞA SPOR - MEGA GENÇ
|
SARAÇHANE 2 NOLU FUTBOL SAHASI
|
29.10.2018 Pazartesi
|
16:00
|
Amatör Futbol
|
U-15 LİGİ
|
GENÇ ASLANLAR - ENDERSPOR
|
SARAÇHANE 1 NOLU FUTBOL SAHASI
|
|
|
|
|
|
|